„Cido“ arenos mokestis nesikeis

„Cido“ arenos mokestis nesikeis

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybė susitarė su „Cido“ arena, kad ir šiemet nedidės koncesijos mokestis.

„Pagal 2007 m. sudarytą sutartį, Savivaldybė arenai kasmet moka koncesijos mokestį. Be to, keičiantis vartotojų kainų indeksui jis gali būti indeksuojamas. Pavyzdžiui, šįkart papildomai turėtume skirti daugiau kaip 11 tūkst. Eur. Džiaugiuosi, kad su arenos valdytojais randame bendrą kalbą, jie geranoriški, tad mokestis nebus didinamas ir šiemet“, – sako Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

„Puikiai suprantame, ne tik kokia svarbi arena yra miestui ir jo gyventojams, bet ir kokios svarbios bei reikšmingos kuriant miesto gerovę yra lėšos miesto biudžete. Todėl per visą arenos veiklos istoriją, kuri tęsiasi jau vienuoliktus metus, nei karto nekeitėme koncesijos mokesčio dydžio, nors turėjome tokią teisę ir galimybę. Vartotojų kainų indeksas, pagal kurį skaičiuojamas arenai mokamas koncesijos mokestis, nuolat kyla, todėl mes nuskriaudžiame save, bet tikime, kad padedame miestui, kurio dalis esame“, – sako „Cido“ arenos vadovas Tomas Inčikas.

BIC

Šiuo metu Savivaldybė arenai kas mėnesį moka beveik 50 tūkst. Eur. Per 11 metų mokestis nebuvo indeksuojamas nė karto, tai miestui padėjo sutaupyti beveik 300 tūkst. eurų.

Pagal koncesijos sutartį Savivaldybė „Cido“ arenoje kasmet turi nemokamų 20 dienų įvairiems miesto renginiams. Šiemet jos skirtos šokių vakarui „Sidabrinė naktis“ (J. Balčikonio gimnazija), vaikų, jaunučių, jaunių treko varžyboms (sporto klubas „El-Eko Sport“, Kūno kultūros ir sporto centras), Vasario 16-osios šventei, šokių festivaliui-konkursui „Eurodances“ (VšĮ „Eurodances“), vaikų tautinių šokių ir dainų festivaliui „Mes nupinsim šokių pynę“ („Vilties“ progimnazija), badmintono turnyrui „YONEX Lithuanian International“ (Savivaldybė), kolegijos diplomų įteikimo šventei, tarptautinėms reitinginėms treko varžyboms „Panevėžys“ (Kūno kultūros ir sporto centras), parodai „EXPO Aukštaitija“ ir kalėdinei mugei (Prekybos, pramonės ir amatų rūmai).

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.