Bus perskaičiuotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos

Bus perskaičiuotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos

UAB „Aukštaitijos vandenys“ paskaičiavo geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas 2015-2017 metams ir teikė prašymą Valstybinei kainų ir energetikos kontrolės komisijai dėl jų derinimo. Kaina vartotojams gali sumažėti apie 10 proc.

„Įmonė supažindino mus su perskaičiuotomis kainomis ir tikimės, kad Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija jas patvirtins. Siekiama, kad atsižvelgus į savivaldybės Tarybos priimtus sprendimus kaina vartotojams bus suderinta vienoda tiek apskaitoma bute, tiek individualiame name“, – sakė Savivaldybės administracijos direktorė Kristina Nakutytė.

Planuojama, kad naujas ir mažesnes vandens ir nuotekų tvarkymo kainas gyventojams ir verslo įmonėms taryba patvirtins dar pavasarį.

BIC

Praėjusiais metais įsigaliojo LR geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymas, įpareigojantis savivaldybių tarybas iki 2015 m. lapkričio 1 d. nustatyti geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.