Būrys panevėžiečių sodino medelius

Būrys panevėžiečių sodino medelius

„Minties“ gimnazijos stadiono esančioje apleistoje laukymėje tarp daugiabučių namų, aplinką tvarkė gausus būrys panevėžiečių.
„Minties“ gimnazijos stadiono esančioje apleistoje laukymėje tarp daugiabučių namų, aplinką tvarkė gausus būrys panevėžiečių.

Šiandien Panevėžio „Minties“ gimnazijos stadiono esančioje apleistoje laukymėje tarp daugiabučių namų, rinkosi gausus būrys panevėžiečių. Jie, išklausę instruktažą apie medelių sodinimą ir šiukšlių rinkimo tvarką, visi prisiminė šios gražios tradicijos – medelių sodinimo akcijos – pradžią.

Algimantas Kirkilas, Panevėžio laisvųjų krikščionių bažnyčios narys, sodindamas medelius savo namo kieme pamąstė, jog šiam gražiam darbui galima suburti daugiau bendraminčių ir puoselėti idėją kaip tradiciją.

BIC

Tad šiais metais Panevėžio laisvųjų krikščionių bažnyčia jau devintąjį kartą kvietė miesto bendruomenę sodinti medelius, papuošiant miesto erdves. Jau antrus metus iš eilės prie akcijos prisidėjo ir Pilietinis judėjimas „KARTU“ su idėja apjungti medelių sodinimą ir akciją „Darom“.

Iš viso buvo pasodinta daugiau nei 80 medelių: apie 30 liepaičių, 25 klevai, 20 ąžuolų, 3 beržai, 5 uosiai, 12 pušelių ir kt., surinkta nemaža krūva šiukšlių, apgenėti krūmai, surinktos šakos ir sugrėbti pernykščiai lapai, o svarbiausia, kaip sako akcijos organizatoriai, praplėstas pažįstamų ir draugų ratas bei sustiprinta bendruomenė.

Baigę darbus susirinkusieji džiaugėsi, jog ši erdvė dabar daug patrauklesnė pasivaikščiojimams, o aplinkinių namų gyventojai, įsijungę į talką, žadėjo pasikalbėti su kaimynais apie tolimesnį tvarkos palaikymą.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.