Būk pasveikintas sulaukęs vyriško jubiliejaus, mielas Petrai!

Būk pasveikintas sulaukęs vyriško jubiliejaus, mielas Petrai!

0

Dažnas svečias bendruomenių šventėse, visada laukiamas ir mielai apsilankantis kultūros renginiuose, nesibodintis pagelbėti ir išklausyti, Panevėžio rajono tarybos narys Petras Nevulis sulaukė vyriško pusės amžiaus jubiliejaus. Trečią kadenciją dirbantis Rajono tarybos narys, paįstriečių klubo „Ąžuolas“ prezidentas, du vaikus auginančios šeimos tėvas pažįstamas kiekviename Panevėžio rajono kampelyje, nes nėra vietos, kuri jam nerūpėtų. Ištikimiausi bendražygiai šiandien kalba apie jubiliatą.

Vidmantas Šeškevičius,

Velžio seniūno pavaduotojas

BIC

„Didžiuojuosi turėdamas tokį draugą. Dabar, kai aplink yra žmonių, kurie pataikauja, nepasako tiesos, slapukauja, Petras yra kaip šviesulys. Tai senoviško gerumo žmogus, nuoširdžiai atviras ir didžiulės širdies. Niekada neišleidžiantis svečio be lauktuvių, mielai pasidalijantis ūkio gėrybėmis. Dar kai augino uogas, visiems draugams jų atveždavo. Jam rūpi visos žmonių problemos, nesu matęs, kad į kokį nors rūpestį Petras numotų ranka. Jis turi Dievo dovaną būti mylimas tarp žmonių, kompanijos siela – ir šokėjas, ir dainininkas, ir viskuo besidomintis šviesus žmogus.“

Albinas Jacevičius,

Miežiškių seniūnijos seniūnas

„Petrą Nevulį pažįstu jau trylika metų, ir visą tą laiką jis yra judėjime, kada besutiksi – guvus, su išlaikyta šypsena veide. Niekada nepuola į nusiskundimus, turi sveiko optimizmo, linkęs į humorą. Niekada neatsisako padėti. Myli gyvenimą ir džiaugiasi gyvendamas.“

Povilas Žagunis,

Panevėžio rajono meras

„Apie Petrą Nevulį galima kalbėti tik gerais žodžiais. Pirma, kas ateina į galvą apie jį pagalvojus, – kad tai nuoširdus, atviras ir patikimas žmogus. Jei paprašai Petro sutvarkyti kokį reikalą, gali manyti, kad tai jau padaryta. Jis visapusiškai stengiasi visiems padėti, pagal galimybes paremti bendruomenių iniciatyvas, kultūros renginius. Darbštus ūkininkas, nelaukiantis iš dangaus malonių, bet pats kuriantis savo šeimos gerovę. Svarbiausia, kad tai patikimas žmogus, toks, su kokiu ramia širdimi gali eiti į medžioklę“.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.