Brolius Lavrinovičius gynęs K. Kerbedis pamiršo mandagumą: Didžiulius išplūdo neapykantą kurstančiais žodžiais

AutoriusDELFIFotoDELFI
K. Kerbedis, K. ir D. Lavrinovičiai, J. ir E. Didžiuliai.

Savaitės pradžioje tarp telekomunikacijų bendrovės ir Lavrinovičių bei Didžiulių šeimų prasidėjęs skandalas netyla iki šiol. Apie daug diskusijų sulaukusią temą pasisako vis daugiau pramogų versle žinomų žmonių. Dalis jų palaiko prieš moterų smurtą pasisakančius Ericą ir Jurgį, kiti – remia garsiuosius brolius, tinkindami, kad šie jau seniai atpirko savo praeities nuodėmes. Į sportininkų pusę stojęs Kastytis Kerbedis pamiršo mandagumą ir socialinėje erdvėje išplūdo Didžiulių porą neapykantos žodžiais.

Delfi susisiekus su dainininku, šis savo žodžių neatsiėmė.

„Didžiuli, varai į Kolumbiją, staigiai… Su ryže, staigiai… Dvasios ubagai“, – tokį komentarą penktadienį savo feisbuke paliko K. Kerbedis. Savo įrašą dainininkas papildė nuotrauka, kurioje jis pozuoja su broliais Lavrinovičiais.

Toks garsaus atlikėjo išsireiškimas šių dienų kontekste, kai liečiamos abiems pusėms jautrios temos, sukėlė dalies žmonių pasipiktinimą. Nepritarimą K. Kerbedžio žodžiams piliečiai išreiškė ne tik siųsdami minėtojo įrašo ištraukas į Delfi, bet ir komentarų skiltyje.

Broliai, TEISMAN juos, tuoj pat….!!!

Posted by Kastytis Kerbedis on 2020 m. rugsėjo 18 d., penktadienis

„Jūs čia rimtai?“ – stebėjosi viena moteris.

„Garantuoju šitas įrašas bus ryt ištrintas, Kastyti!“ – tikino kita dainininko gerbėja.

Į šį komentarą K. Kerbedis užtikrintai atšovė: „Nebus“.

„Juos užpuolė de**litinis šūdo krūva“, – toliau tiradą tęsė žinomas dainininkas.

Tokie žodžiai dar labiau įaudrino komentatorius.

„Ir kokio lygio esate, jei drįstate įžeidinėti moterį, kokia bebūtų jos plaukų spalva. Jūs žmonių akyse kritote labai žemai“, – tikino jau kita moteris.

Jai antrino ir kita: „Iš pagyvenusio žmogaus tokios patyčios! Gėda. Kritote žemiau plintuso! Ir kritote žmonių akyse“.

„Pasirodo, Kerbedis turi galių kažką varyti iš šalies?! Gėda skaityti tokius suaugusio žmogaus pasisakymus…“ – apmaudo neslėpė dar viena komentatorė.

Komentarų skiltyje atsirado ir K. Kerbedį palaikančiųjų, galbūt todėl, nepaisydamas kritikos, dainininkas parašė dar vieną neapykantą kurstantį įrašą.

„Suknisti Didžiuliai, jūsų bet kokia „karjera“ Lietuvoje – baigta. Lauk… (rusiškai gerai skamba) Von otsiuda urody“, – tėškė atlikėjas.

Tiesa, ir antrasis K. Kerbedžio įrašas, nukreiptas prieš Didžiulių porą, buvo palydėtas ne tik gerbėjų pritarimu.

„Tikiuosi, Kastyti, tai parašėte ne jūs, gal nulaužė kas jūsų profilį? Mužikiškas pasisakymas! Kaip atlikėjas, dainuojantis tokias dainas, gali taip kalbėti, neįsivaizduoju“, – stebėjosi komentaruose pasisakęs vyriškis.

Delfi susisiekus su pačiu K. Kerbedžiu, šis neatsiėmė nė vieno savo žodžio ir pridūrė, kad tai – jo nuomonė, už kurią jis tikrai neatsiprašinės.

„Man nusispjauti, kas mane kritikuoja, aš kritikuoju Didžiulius. Taip ir parašykite! Tiesiai šviesiai sakau, jie nėra jokie kovotojai už žmonių teises, kaip save vadina, jie – niekšai. Jie ne muzikantai, ne artistai, ne atlikėjai, jie man – nulis. Tą darydami jie nepamąstė, kokios bus to pasekmės, kaip tai palies Lavrinovičių šeimas. Jų žmonos verkia, jų vaikai verkia – visa jų aplinka verkia. Didžiuliai paprasčiausiai yra niekšai. Mano nuomone, jie tokie. Jie – moraliniai kiaulės, o ne švarumo, tyrumo, dvasios žmonės. Jie yra niekšai, pavyduoliai. <…> Didžiuliai yra eiliniai žmonės ir kažkokie eiliniai žmonės sukelia tiek daug skausmo už praeitį broliams. Jie niekšai! Viskas. Tokia yra mano nuomonė“, – ugningai pareiškė pašnekovas.

Pasiteiravus, ar savo nuomonės nebuvo galima išreikšti etiškiau, be neapykantos kurstymo, K. Kerbedis patikino – tai ne jo būdui.

„Negalėjau! Aš esu labai tiesus ir konkretus žmogus. Niekaip kitaip aš negalėjau išsireikšti. Kai man šlykštu – aš drėbiu. Va, ir viskas. Jokių pagražinimų, jokių mielybių, jokių kultūrų, filosofijų“, – komentavo jis.

Primename, kad sujudimas prasidėjo nuo to, jog garsi dainininkų pora – Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis – viešai paskelbė atsisakantys „Telia“ paslaugų dėl to, kad bendrovė, save įvardijanti kaip socialiai atsakingą, savo reklamoje pasirinko žymiuosius brolius Lavrinovičius, kadaise teistus už išžaginimą.

Tokia situacija šalyje greitai virto skandalu, į kurį sureagavo ir minėtoji telekomunikacijų bendrovė, nusprendusi stabdyti kritikos sulaukusią reklamą. Šis žingsnis sukėlė dar daugiau diskusijų – vieni tikino, kad broliai savo praeities nuodėmes jau atpirko ir nusipelnė gyventi ramybėje, kiti teigė, jog tokiems nusikaltimams moralinio senaties termino nėra.

Dėl viešo Didžiulių pareiškimo broliai Lavrinovičiai svarsto bylinėtis teisme, o kita pusė siūlo šioje situacijoje pasinaudoti sulauktu dėmesiu ir pakalbėti apie smurtą, nutaikytą prieš moteris.

1 komentarai

Jis 2020-09-20 19:18 at 19:18

Jurgiu lopas dusk !!!

Atsakyti

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

A. Vėberis atsidūrė Panevėžio ligoninėje: iškart po operacijos aplankė brangūs svečiai

confident-noyce

K. Kerbedžio dukra įsimylėjo 17 metų vyresnį savo mokytoją: toliau viskas klostėsi kaip filme

erikas

K. Kerbedis užkariavo Trakų pilį: tūkstantinė gerbėjų minia ir užminta intriga

erikas

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau