Bistrampolio dvare – išskirtinis I. Narkutės koncertas

Bistrampolio dvare – išskirtinis I. Narkutės koncertas

Raimonda MIKUČIONYTĖ / BNS nuotr.

I. Narkutė.

Bistrampolio dvare vėl prasideda plačiai Lietuvoje žinomas „Bistrampolio“ festivalis. Tai jau septynioliktas festivalio sezonas, kuriame vyraus muzikos įvairovė.

Pirmajame festivalio koncerte, gegužės 26 dieną, muzikinę programą „Visos meilės taisyklės“ pristatys Ieva Narkutė. Koncerto pradžia 17 val.

Šį kartą tai bus ne paprastas koncertas, o, kaip sako Ieva, „psichologinis seansas su muzikiniais intarpais“. Koncerto klausytojų laukia ne tik dainos iš visų trijų dainininkės albumų, bet ir jos surinktos taisyklės, kurias reikia žinoti, norint sukurti santykius. Laimingus ar nelabai – kitas klausimas.

BIC

„Anksčiau man atrodė, kad žmonių santykiuose neturėtų būti daug taisyklių. Viską, maniau, reikia daryti pagal jausmą. Bet metai ėjo, o jausmas mane vis nunešdavo kažkur ne ten, ne taip ir nebūtinai su tuo, su kuo norėjau“, – nuoširdžiai sako dainininkė ir tęsia:

„Nesurinkau visos pasaulio patirties savo kailiu, bet turiu psichologės magistro laipsnį, moku stebėti žmones ir su jais kalbėtis. Iš čia ir gimė „Visos meilės taisyklės“, kurias pristatysiu koncertuose. Kai kurios iš jų – rimtesnės, kai kurios privers šyptelt, dar kitos – labai dramatiškos.“

Savo koncertuose Ieva visada padaro daugiau, nei klausytojai iš jos tikisi. Ji –  vienintelė iš visų Lietuvos scenoje moka savo dainas įvilkti į puikias istorijas, kurias pasakoja lengvai ir grakščiai, švelniai pasišaipydama iš savęs ir situacijos.

Galima sakyti, kad jos koncertai – muzikos ir „ieviško stand up“ sintezė. Ir tą jos subtilų įžvalgumą ir subalansuotą humorą, publika vertina ne mažiau nei dainas, ir ne tik dainų, bet ir istorijų susirenka pasiklausyti.

Taigi, jei ką tik sutikote tą žmogų, arba jo ką tik netekote, jei tas praėjo pro šalį nepastebėjęs – Ievos Narkutės koncertas „Visos meilės taisyklės“ skirtas būtent jums.

Ir jums bus tikrai nesunku pasijusti aklai įsimylėjusiu, nes, kaip sako Ieva:

„Žmogui reikia neįtikėtinai mažai, kad įsimylėtų. Smulkmenos, mažmožio, vieno gero koncerto, ir jūs jau įklimpę“.

Koncerte I. Narkutė pati sau pritars klavišiniais bei jai talkins Aurimas Driukas – gitara, Domas Žostautas – bosinė gitara, Vytis Vainilaitis – mušamieji.

 Koncerto trukmė: 1 val. 30 min.

Bilietai: 15 eurų

Senjorams, neįgaliesiems, moksleiviams ir studentams (su pažymėjimu) – 12 eurų

 Bilietus platina: bilietai.lt

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.