Bistrampolio dvaras unikaliai dėkoja vilkikų vairuotojams

Bistrampolio dvaras unikaliai dėkoja vilkikų vairuotojams

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Rimvydo ANČEREVIČIAUS nuotr.

Paskelbtas šalyje karantinas nesustabdė Bistrampolio dvaro veiklos, nors ji ne tokia aktyvi, kokia buvo iki COVID-19 pandemijos pradžios.

Dvaro savininkas kunigas dr. Rimantas Gudelis ne tik nuotoliniu būdu aukoja šv. Mišias iš Bistrampolio dvaro Knygnešių koplyčios, bet ir sumano įvairių socialinių akcijų – dovanoja medicinines kaukes, apsaugines pirštines bei reklaminiame stende, vietoje Bistrampolio dvaro reklamos, pakabino padėką sunkiasvorių krovinių vilkikų vairuotojams.

BIC

Pasak R. Gudelio, panašias socialines akcijas regėjo dar gyvendamas Jungtinėse Amerikos Valstijose.

„JAV kelių šalikelėse yra pastatyti reklaminiai stendai vilkikų vairuotojams. Pasinaudoję gera iniciatyva, nusprendėme tokį stendą, su padėka vairuotojams, pastatyti ir autostradoje „Via Baltica“. Vietoj Bistrampolio dvaro reklamos pakabinome padėką vairuotojams, už jų sunkų ir sudėtingą darbą. Padėka išreikšta įvairiomis kalbomis. Juolab kad „Via Baltica“ keliu per parą  pravažiuoja nuo 3 iki 4 tūkstančių vilkikų, gabenančių įvairias prekes, reikalingas šiuo sudėtingu laikotarpiu“, – pasakojo kunigas.

R. Gudelis.

Reklaminį stendą pagamino reklamos firma „Amalkera“.

„Prie socialinės akcijos lėšomis prisidėjo ir idėją palaikė bendrovės „Stigma“ vadovas Alfredas Zigmantas, Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis ir, žinoma, Bistrampolio dvaras. Padėka vairuotojams pakabinta iš vienos stendo pusės. Kitoje pusėje planuojame pakabinti, galbūt, padėką medikams. Jie pandemijos metu dirba ekstremaliomis sąlygomis“, – aiškino R. Gudelis ir tęsė:

„Pakabinome ne tik stendą, bet dovanojome 500 medicininių kaukių šv. Juozapo globos namams ir apie pusantro tūkstančio kaukių vienai medicinos įstaigai, kovojančiai su COVID-19. Jau esu padovanojęs įvairioms įstaigoms apie 5 tūkst. medicininių kaukių, apsauginių pirštinių. Šios savaitės pabaigoje gausime KM95 respiratorių.“

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.