Biržuose – mįslinga paauglio mirtis: pastatą vaiduoklį siūlo lenkti iš tolo

Biržuose – mįslinga paauglio mirtis: pastatą vaiduoklį siūlo lenkti iš tolo

TV3.LT / TV3 nuotr.

Keista ir itin mįslinga tragedija Biržuose. Apleistos gamyklos teritorijoje vidury baltos dienos rastas mįslingai žuvęs 8-tokas. Tėvai kategoriškai atsisako tikėti, kad vaikas pats nušoko nuo stogo. Mat aplankę nelaimės vietą pakraupo.

Šalia miesto stūksantys apleisti pastatai – tikri spąstai biržiečiams. Šiandien buvusi Biržų gelžbetonio gamykla nė iš tolo neprimena tų laikų, kai klestėjo. Didžiulė teritorija seniai apleista, o milžiniškuose pastatuose vietoj durų ir langų žiojėja kiaurymės.

BIC

Ką paauglys galėjo veikti pavojinguose griuvėsiuose, kol kas tiriama. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti, kol kas neatmetama nė viena žūties versija. Tačiau policija į menkai saugomą teritoriją dar prieš kelerius metus buvo atkreipusi dėmesį dėl keliamo pavojaus biržiečiams. Pastatų savininkai buvo įspėti susitvarkyti.

Žuvusio paauglio patėvis atmeta savižudybės versiją, mat prieš mirtį berniukas ramiai leido laiką namuose. Kai tik paauglys buvo aptiktas negyvas, jau kitą dieną ėmė sklisti įvairios kalbos apie vaiko mirtį.

„Močiutė šaukė valgyt ir sako nebėra. Ernestas išėjo į lauką ir viskas. Kaip išėjo, taip išėjo, o po valandos jau čia rado. Čia neįmanoma taip nušokt tokį atstumą 6 metrų. Sportininkai kiti tiek nenušoka, tai ką čia kalbėt apie vaiką“, – kalbėjo patėvis.

Jis įsitikinęs, kad aštuntoką čia kažkas galėjo atvilioti. Tačiau teritoriją apžiūrėję pareigūnai esą jokių kitų pėdsakų nerado. Ką paauglys galėjo veikti pavojinguose griuvėsiuose, kol kas tiriama. A

štuntoko mokyklos bendruomenė taip pat patyrė šoką išgirdusi apie nelaimę.

Tačiau buvo girdėję, kad Biržų pakraštyje ši gamykla vaiduoklis traukia ne tik benamius, bet ir paauglius.

V. Butkevičius.

„Visokių ten yra gandų, kad suaugę renkasi, ten vyksta įvairūs dalykai. Bet viskas gandų lygy šiaip jau, o kad vaikai į tokias veiklas rinktis kartais mėgsta“, – teigė mokyklos direktorius Vaidas Butkevičius.

Kad čia ekstremalių pojūčių ieškantys nuotykių mėgėjai gali netrukdomai patekti, aiškiai matyti ir dabar. Buvusi gamykla nėra ne tik tinkamai aptverta, bet ir saugoma.

Po išplėštus pastatus nesunkiai galima keliauti iš aukšto į aukštą, o ir laiptais, jei nenori vargintis, galima nelipti, nelaimės vietoje pilna iš kažkur atitemptų kopėčių.

Reportažą žiūrėkite čia.

Modelis

AMES

Basakojis

Mano namukas

Musės salto

Dizainas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.