Bibliotekoje vyko Didžiojo knygų pristatymo konkurso atrankinis turas

Bibliotekoje vyko Didžiojo knygų pristatymo konkurso atrankinis turas

JP / PAVB nuotr.

G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vyko Didžiojo knygų pristatymo konkurso atrankinis turas, kuriame dalyvavo moksleiviai nuo 8 iki 14 metų ir varžėsi dėl galimybės vykti į konkurso finalą Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje lapkričio 14 d.

Konkurso atrankiniame etape dalyvavo moksleiviai iš Visagino, Rokiškio ir Panevėžio miestų. Moksleiviai varžydamiesi savo kategorijose pristatė įvairias lietuvių ir užsienio autorių knygas, tačiau populiariausia knyga buvo N. Vaitkutės „Klampynių kronikos“, ši knyga skirtingose kategorijose buvo pristatyta net du kartus.

BIC

Moksleivių vaizdingi ir kūrybiškai parengti knygų pristatymai stebino konkurso vertinimo komisiją, kurią sudarė bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja G. Kėvelaitienė, vyr. bibliotekininkė-metodininkė Š. Leikienė ir Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro aktorė ir teatro Meno tarybos pirmininkė Vita Šiaučiūnaitė.

Po pirmosios kategorijos knygų pristatymų, kuriame varžėsi septynios komandos, komisijos sprendimu į finalą Šiauliuose vyks komanda „Smalsiukai“ iš Panevėžio, kuri pristatė D. Walliamso knygą „Močiutė plėšikė“ bei komanda „Žiburiukai“ iš Visagino, kuri parengė J. Vilės knygos „Sibiro haiku“ pristatymą.

Antroje amžiaus kategorijoje varžėsi aštuonios komandos iš Panevėžio. Po komisijos vertinimų daugiausiai balų surinko Liepa Buraitytė pristačiusi M. Tveno knygą „Princas ir elgeta“ ir komanda
„Gražu“ pristačiusi D. Čepauskaitės knygą „Baisiai gražūs eilėraščiai“.

Po knygų pristatymų moksleiviai dalyvavo bibliotekos edukacijose „Simonas Daukantas ir jo knygos bibliotekoje“, „Tautiškos giesmės atodangos“, „Spalvų pasakaitės“, „Mes ir mūsų pojūčiai“.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.