Bibliotekoje – leidinio apie J. Tumą-Vaižgantą sutiktuvės

Bibliotekoje – leidinio apie J. Tumą-Vaižgantą sutiktuvės

JP / Muziejaus nuotr.

J. Tumas-Vaižgantas.

Rugsėjo 19 d. 17.15 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka (Respublikos g. 14) kviečia į istoriko, publicisto Juozo Brazausko proginio leidinio „Universalus Juozas Tumas-Vaižgantas kaip Viešpaties diena“ sutiktuves. Renginys, skirtas paminėti Juozo Tumo-Vaižganto 150-ąsias gimimo metines.

J. Tumas-Vaižgantas apibūdinamas kaip žmogus, gerokai pranokęs savo laikmetį, tad aktualus ir įkvepiantis iki šių dienų. Jis pats apie save rašė: „Aš nieko daugiau nenorėjau, jokio kito uždavinio nenujaučiau, kaip leisti per save, per kultūrintą sielą savo giminės būdą ir padaryti jį aukštesnei kultūrai paruoštą“.

Knygos pristatyme dalyvaus knygos autorius Juozas Brazauskas, kun. dr. Gediminas Jankūnas, Panevėžio kraštotyros muziejaus direktorius dr. Arūnas Astramskas, lituanistas, Vaižganto tyrinėtojas Alfonsas Pakėnas, Komunikacijos centro „Kalba. Knyga. Kūryba“ vadovė, lituanistė Lionė Lapinskienė, istorikas, muziejininkas Audrius Daukša, skaitovas, muziejininkas Donatas Juzėnas. Vakarą ves bibliotekininkė, Lietuvių kalbos premijos laureatė Albina Saladūnaitė.

BIC

Renginio metu bus galima įsigyti leidinį. Kaina renginio metu  – 3 eurai.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.