6.3 C
Trečiadienis, 24 balandžio, 2024

„Betsafe-LKL“ debiutanto vedamas „Nevėžis-Optibet“ po 6 metų pertraukos laimėjo Pasvalyje

AutoriusJP, LKL.LTFotoLKL

Pirmąsias rungtynes šio sezono „Betsafe-LKL“ sužaidė Pasvalio „Pieno žvaigždės ir Kėdainių „Nevėžis-Optibet“, o pergalę šįkart šventė pastaroji ekipa.

„Nevėžis-Optibet“ įveikė varžovus 82:72 (20:11, 24:18, 13:17, 25:26) ir iškovojo pergalę Pasvalyje po labai ilgos pertraukos – šešerių metų.

Pastarąjį kartą taip buvo nutikę dar 2014 metų rugsėjo 28 dieną.

Rungtynių pradžioje Pasvalio komanda ėmė strigti ir iš pirmųjų 11 taškų 10 surinkę buvo du žmonės – Paulius Petrilevičius bei Danielis Amigo. Antrasis ketvirtis šeimininkams taip pat prasidėjo pesimistiškai – Edgaras Lasenbergas greitai užsidirbo techninę pražangą už vaidybą, tuo tarpu kitoje aikštės pusėje dominuoti ėmė Domantas Vilys.

„Betsafe-LKL“ debiutantui užteko mažiau nei 5 minučių aikštėje, kad surinktų 11 taškų, o „Nevėžis-Optibet“ turėjo jau solidų pranašumą – 34:19.

Po didžiosios pertraukos abi ekipos pusę ketvirčio buvo nerezultatyvios, tačiau „Pieno žvaigždės“ galiausiai ėmė artėti – po Arvydo Šikšniaus metimo skirtumas vėl buvo vienaženklis – 41:50. Jo ir P. Petrilevičiaus dėka pasvaliečiai priartėjo dar labiau (51:57), bet pakako kelių atakų ir svečiai vėl turėjo užtikrintenę persvarą – 64:53.

Nors intrigos daug nebuvo likę, Kėdainių klubo treneris Marius Kiltinavičius spėjo užsidirbti techninę pražangą rungtynėms einant į pabaigą.

„Nevėžis“ pergalės iš rankų nebepaleido, o D. Vilys dar rado progą papildyti sąskaitą bei galiausiai mačą baigė su 18 taškų. Tam pakako 12 minučių.

Maža to, vakarą pasvaliečiams apkartino ir Andrejos Milutinovičiaus trauma – jis ketvirtojo kėlinio viduryje paliko aikštę susižeidęs koją.