Beržų progimnazijoje vyko tarptautinė mokslinė-teorinė konferencija

Beržų progimnazijoje vyko tarptautinė mokslinė-teorinė konferencija

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio Beržų progimnazijoje vyko tarptautinė mokslinė – teorinė konferencija „Gamtamokslinis ugdymas XXI a. mokykloje“, kurioje buvo diskutuojama, kaip efektyviai integruoti į ugdymo procesą darnaus vystymosi idėjas.

„Nepaprastai džiaugiuosi, kad tokia svarbi konferencija šiandien vyksta Panevėžyje. Smagu, kad joje galėsime išgirsti tikrų savo srities žinovų pranešimus. Šiandien laukia tikrai įdomūs pranešimai, tačiau svarbiausia yra tai, jog dirbdami su vaikais ugdote kritinį jų mąstymą, gebėjimus analizuoti ir spręsti problemas bei bendradarbiauti. Akivaizdu, kad šios labai svarbios savybės būtinos ieškant ir surandant savo vietą vis dinamiškesniame gyvenime. Dėkoju visiems, prisidedantiems prie sėkmingo jaunosios kartos ugdymo ir linkiu įdomios konferencijos“, – sveikindamas konferencijos dalyvius sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Konferencijos organizatorėms Panevėžio Beržų progimnazijos pradinių klasių mokytojai metodininkei Jolantai Vaitkevičienei bei geografijos mokytojai metodininkei Jurgitai Ablėnei meras įteikė gėlių puokštes.

BIC

Konferencijoje pranešimus skaitė pasaulio bioenergetikos asociacijos prezidentas „Žaliosios politikos instituto“ prezidentas Remigijus Lapinskas, Lietuvos prozininkas gamtininkas, fotografas, aplinkosaugininkas, radijo laidų vedėjas Selemonas Paltanavičius bei ornitologas, gamtos fotografas Marius Čepulis.

AIK

KTU

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.