Bendruomenės valdyba išsikėlė tikslą – aktyvinti Pažagienių bendruomenės gyventojus

Bendruomenės valdyba išsikėlė tikslą – aktyvinti Pažagienių bendruomenės gyventojus

Sigita JASIŪNIENĖ, bendruomenės „Pažagieniai" valdybos narė / Orhanizatorių nuotr.

2015 m. vasario mėn. atsinaujinusi Panevėžio rajono kaimo bendruomenės „Pažagieniai“ valdyba pradėjo savo veiklą. Pirmasis bendruomenės projektas „Bendruomeniškumas – sveiki ir aktyvūs žmonės“ buvo vykdomas gegužės-lapkričio mėn. Tai Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės finansuojamas projektasSportuojanti bendruomenė“.

Naujoji bendruomenės valdyba išsikėlė tikslą – aktyvinti Pažagienių bendruomenės gyventojus, stiprinti bendruomeniškumą, organizuoti sportines veiklas. Kadangi bendruomenė neturi nei sporto salės, nei aikštyno, nusprendėme organizuoti kitokias sportines veiklas.

Pirmasis projekto renginys – žygis baidarėmis Sanžilės ir Nevėžio upėmis. Į šį žygį kvietėme bendruomenės valdybos ir aktyviausius bendruomenės narius su šeimomis. Išvyka buvo puiki: nemažai sužinojome apie savo kraštą, poilsiavome ant upės kranto šalia Naujamiesčio, grožėjomės tvarkomomis upių pakrantėmis, žygį baigėme ties Vadaktėliais. Namo grįžome pavargę, bet kupini įspūdžių ir gerų emocijų.

BIC

Kita veikla – pilateso treniruotės. Net nesitikėjome, kad tiek moterų sudomins ši veikla. Tai ne tik sportas, bet ir bendravimas: pokalbiai, diskusijos ir kt.

Neliko pamirštas ir Pažagienių jaunimas. Pasipuošę naujais marškinėliais (su bendruomenės logotipu) vaikinai organizavo krepšinio 3×3 varžybas.

Lapkričio mėn. vyko treniruotės Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos baseine. Pažagieniuose gyvenančios šeimos liko patenkintos laiku, praleistu baseine.

Didžiausio gyventojų susidomėjimo sulaukėme paskelbę informaciją apie planuojamą išvyką į Upytę ir Krekenavą. Aplankėme Upytės amatų centrą, lankėmės Krekenavos regioniniame parke, Krekenavos Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bazilikoje, Stumbryne. Kelionės metu ne tik lankėme įspūdingas mūsų rajono vietas, ne tik bendravome, bet ir sportavome…

Visas projekto veiklas su bendruomene aptarėme baigiamajame renginyje. Renginio metu pasidžiaugėme pasiektais tikslais, aptarėme problemas. Aktyviausius projekto dalyvius ir partnerius apdovanojome atminimo dovanėlėmis, renginio dalyviams koncertavo dainininkas Vaidas Dzežulskis.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.