Bendruomenes supažindins su turto apsaugos galimybėmis

Bendruomenes supažindins su turto apsaugos galimybėmis

0

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariatas ruošiasi įgyvendinti Policijos departamento finansuojamą turtinių nusikalstamų veiklų prevencijos projektą „Mano ir kaimyno turtas – mūsų atsakomybė“.

Lapkričio 10 dieną projekto vykdytojai rinkosi į paskutinį aptarimą dėl projektinės veiklos vykdymo. Susitikime dalyvavo apsaugos sistemų specialistai, buvo pristatytos apsaugos signalizacijos, pavojaus mygtukų įdiegimas, veikimas, patikimumas, pritaikymo galimybės. Susitikime aptartos dažniausios signalizacijų savininkų klaidos, akcentuoti vaizdo stebėjimo kamerų pritaikymo būdai, įdiegimo galimybės miesteliuose, kaimuose, vaizdo stebėjimo kamerų įmontavimo ir naudojimo ypatybės daugiabučių laiptinėse. Pranešėjai pademonstravo signalizacinių spynų, sekiklių, pavojaus mygtukų, plastikinių langų apsaugų, patalpų jutiklinių apsaugos priemonių veikimą.

Bendruomenės pareigūnė Gintarė Šližytė skatino atstovus savo pristatymuose bendruomenėse pateikti rekomendacijas gyventojams, ūkininkams, kaip apsaugoti gyvenamąsias ir negyvenamąsias patalpas, sodo namelius, ūkines paskirties patalpas, angarus, degalų talpas, bakus, transporto priemones.

BIC

Projekto vykdymo metu gyventojai bus supažindinami su įvairiomis turto apsaugos priemonėmis, turės galimybę juos apžiūrėti ir įvertinti. Lapkričio mėnesį projektinė veikla bus vykdoma Subačiaus ir Noriūnų seniūnijų bendruomenėse.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.