Bendruomenės pareigūnės iniciatyva – spektaklis panevėžiečiams

Bendruomenės pareigūnės iniciatyva – spektaklis panevėžiečiams

Rasa MEIŠTĖ / Policijos nuotr.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Renatos Gustaitienės iniciatyva miesto vaikams ir suaugusiems padovanotas įdomus renginys, kuriuo siekiama keisti negatyvų požiūrį į save ir supančią aplinką, skatinti pozityvumą bei geranoriškumą.

Panevėžio lopšelį–darželį „Vaivorykštė“ ir Šeimos namus, Lietuvos agentūros SOS vaikų Panevėžio skyrių, aplankė „Silentium“ sielotyros labdaros ir paramos fondas.

BIC

Fondo veikla susijusi su įvairiomis moralės palaikymo formomis, žmonių mokymu doriau, gražiau gyventi. Jo įkūrėjai Mija Ubartienė ir Giedrius Ubartas pasako, kad fondas gyvuoja dėl jų ir kitų fondo narių tvirtos motyvacijos.

„Tai gerų darbų bendruomenė, kurioje save realizuoja apie šešiasdešimt fondo narių visoje Lietuvoje. Šis darbas labai prasmingas, o tikslas – mokytis per gėrį“, – pasakojo M. Ubartienė.

Panevėžiui „Silentium“ padovanojo savo pačių įkurto lėlių teatro spektaklį „Jūsų karališkos didenybės žydintys sodai“. Spektaklis pastatytas pagal autentišką istorinę medžiagą. Spektaklio marionetės – karališkų Prahos dirbtuvių autoriniai kūriniai. Kitos detalės ir daiktai naudojami spektaklyje taip pat meistrų rankų darbo kūriniai. Po spektaklio vaikai marionetes galėjo pažinti iš arčiau – paliesti, pabandyti valdyti.

Fondo įkūrėja pasakojo, kad visų jų vykdomų veiklų tikslas yra atpratinti žmogų blogai kalbėti apie save, draugus, artimuosius, savo miestą, savo šalį.

Bendruomenės pareigūnė R. Gustaitienė dėkojo už bendradarbiavimą ir mūsų miesto žmonėms padovanotą stebuklingą reginį, kuris skatina keisti savo elgesį.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.