Bėgimo „Baltijos kelias“ dalyviai sutikti Panevėžio rajone

Bėgimo „Baltijos kelias“ dalyviai sutikti Panevėžio rajone

Alvidas SAVICKAS / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMagistraliniame kelyje Vilnius–Panevėžys, Ukmergės ir Panevėžio rajonų sankirtoje, Šilų bendruomenės entuziastų būrelis, Raguvos seniūnijos seniūnas, Panevėžio rajono savivaldybės administracijos atstovai pasitiko XXV tradicinio tarptautinio estafetinio bėgimo „Baltijos kelias“ dalyvius. Bėgime dalyvavo ne tik Lietuvos, Latvijos bėgimo entuziastai, bet ir Japonijos ambasados Lietuvoje ambasadorius Shigeeda Toyoei su žmona.

Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius Panevėžio rajono savivaldybės vardu sveikino bėgimo entuziastus, palinkėjo palankaus oro ir padovanojo skėčius su savivaldybės atributika Lietuvos bėgimo asociacijos pirmininkui Vidmantui Dobrovolskui bei Japonijos ambasadoriui Shigeeda Toyoei.

Raguvos seniūnijos seniūnas Juozas Skorulskis tarė šiltą šeimininkišką žodį, įteikė Šv. Agotos žemės saujelę, kadangi šiemet bėgimo organizatoriai rinko žemes ir dėjo į kapsulę iš tų savivaldybių, kurių vietovėmis bėgo. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Alvidas Savickas palinkėjo ištvermės ir įteikė sportininkams sausą davinį, kad nepritrūktų energijos.

BIC

Bėgimo organizatorius ir dalyvis Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos prezidentas Vidmantas Dobrovolskas padėkojo Panevėžio rajono atstovams už jau daug metų organizuojamą sutikimą bei pagalbą, Raguvos seniūnijos gyventojams už palaikymą, o savivaldybės atstovams įteikė padėkos raštą, atminimo medalius bei įsipareigojo Panevėžio krašto žemes su kapsulę perduoti Lietuvos nacionaliniam muziejui.

AIK

KTU

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.