Panevėžys
Penktadienis, 17 rugsėjo, 2021

BC „Jūsų Panevėžys“ sostinėje iškovojo „Gealan“ taurę

AutoriusJPFotoORGANIZATORIŲ

Šiandien, Vilniuje, aikštyne prie Baltojo tilto, vyko Sostinės krepšinio lygos organizuotas 3×3 krepšinio turnyras „Gealan“ taurei laimėti.

Turnyre dalyvavo ir BC „Jūsų Panevėžys“ ekipa, atstovaujama Rimanto Daunio, Beno Aleliūno, Tado Buinausko ir Ernesto Ežerskio.

Pirmosiose B grupės rungtynėse BC „Jūsų Panevėžys“ 18:16 nugalėjo „ArcaPay“ trijulę. Antrose „Jūsų Panevėžys“ komandai pergalė buvo įrašyta neatvykus varžovams „IBG.LT“, trečiose grupės varžybose 15:12 nugalėta „Taurus“ komanda.

Grupėje užėmusi pirmąją vietą, pusfinalyje BC „Jūsų Panevėžys“ susitiko su A grupėje antroje vietoje likusiais „Ateik, papasakosiu“.

Kovoje dėl vietos finale, BC „Jūsų Panevėžys“, rezultatu 21:12, nugalėjo „Ateik, papasakosiu“ ir iškovojo vietą finale, kuriame susitiko su Lietuvos Elito 3×3 čempionatą birželį laimėjusia „AUCH“ komanda.

Finale BC „Jūsų Panevėžys“, po atkaklios kovos, 21:18 nugalėjo „AUCH“ ekipą ir iškovojo „Gealan“ taurę.

G. Maldūnas prieš pirmąsias sezono varžybas: „Nuotaikos – puikios“

„Lietkabelis“ šeštadienį pradės naujojo LKL sezono kovas: priims Klaipėdos „Neptūną“

BC „Jūsų Panevėžys“ džiaugiasi sėkmingu bendradarbiavimu su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais