BC „Jūsų Panevėžys“ pradeda kovas Elito grupėje: pirmajame turnyre ekipos krepšininkai – treti

AutoriusJPFotoORGANIZATORIŲ
Rungtynių akimirka.

Panevėžio sporto žemėlapyje – nauja 3×3 krepšinio turnyrų komanda BC „Jūsų Panevėžys“, kuri rungtyniaus Elito grupėje. Šeštadienio vakarą BC „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai savo jėgas išbandė pirmajame oficialiame komandos „3×3 HUSTLEPOINT CHALLENGE 2021“ turnyre, Elito grupėje.

Grupės varžybose BC „Jūsų Panevėžys“ 22:9 įveikė „Krāslava“ ekipą ir 13:8 nugalėjo „IBG.LT“ ketveriukę.

Ketvirtfinalyje BC „Jūsų Panevėžys“ laukė kova su „Candy Shop“ komanda, kurią panevėžiečiai laimėjo rezultatu 22:13.

Kovoje dėl vietos finale panevėžiečiai komandai „Nevėžis-Optibet“ pralaimėjo rezultatu 15:21.

Pirmajame turnyre nauja komanda BC „Jūsų Panevėžys“ iškovojo trečiąją vietą.

Komandai turnyre Molėtuose atstovavo Ernestas Ežerskis, Benas Aleliūnas, Darius Griškėnas ir Rimantas Daunys.