5.7 C
Ketvirtadienis, 25 balandžio, 2024

BC „Jūsų Panevėžys“ kviečia palaikyti komandą rungtynių maratone

Po pirmadienį patirto pralaimėjimo – 69:100 „PKKSC“ ekipai, BC „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai  ruošiasi rungtynių maratonui.

Pirmadienio rungtynėse „PKKSC“ ekipa visas rungtynes turėjo persvarą ir, nors prieš ketvirtąjį kėlinį BC „Jūsų Panevėžys“ komandai pavyko sumažinti skirtumą, triuškinamai pralaimėtas ketvirtasis kėlinys neleido pakovoti dėl pergalės.

30 taškų „Jūsų Panevėžys“ ekipai pelnė Artūras Narbutas, 14 pridėjo Rūtenis Mačiūnas.

Jau rytoj, penktadienį, 20.15 val. Aukštaitijos krepšinio lygos rungtynėse „Aukštaitijos“ sporto komplekso mažojoje salėje, „Jūsų Panevėžys“ susitiks su „Romeogym“ ekipa.

Pirmadienį, sausio 28 d., Vytauto Mikalausko menų gimnazijos sporto salėje Panevėžio krepšinio lygos rungtynėse BC „Jūsų Panevėžys“ susitiks su „Taškas“ komanda. Rungtynių pradžia 20 val.

Sausio mėnesį ekipa pabaigs trečiadienį, 20.15 val., „Aukštaitijos“ sporto komplekso didžiojoje salėje rungtynėmis su „Plius Minus“ komanda.