BC „Jūsų Panevėžys“ draugiškame turnyre nugalėjo „Romeogym“

AutoriusIGNAS JANELIŪNASFotoERIKAS LAUŽADIS

Šiandien R. Sargūno sporto gimnazijoje BC „Jūsų Panevėžys“ žaidė antrąsias rungtynes draugiškame krepšinio klubo „Lietkabelis“ turnyre.

BC „Jūsų Panevėžys“ susitiko su Regionų krepšinio lygoje šį sezoną žaisiančiais „Romeogym“ krepšininkais.

Pirmajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką ir, kėliniui pasibaigus, 23:19 priekyje buvo BC „Jūsų Panevėžys“.

Antrajame kėlinyje BC „Jūsų Panevėžys“ ekipai pavyko padidinti persvarą iki 43:32.

Po pertraukos, BC „Jūsų Panevėžys“ tritaškiais ir persvara kėlinio viduryje, pasiekė 22 taškus – 56:34. Po trečiojo kėlinio rezultatas aikštelėje 65:49 – BC „Jūsų Panevėžys“ naudai.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Romeogym“ komandos spurtu ir mažėjančiu skirtumu. Tačiau BC „Jūsų Panevėžys“ išlaikė persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 84:72.

Rezultatyviausiai BC „Jūsų Panevėžys“ komandoje žaidė Darius Griškėnas, pelnęs 32 taškus, Tadas Buinauskas pridėjo 23, 11 – Audrius Stašaitis.

Panevėžio ir Utenos ekipų mūšiui besiruošiantis G. Maldūnas: „Kiekvienos rungtynės tarp mūsų – principinės“

K. Giedraitis: apie „Lietkabelio“ pergalę Lenkijoje, mačą su Utenos ekipa ir savo sportinę formą