BC „Jūsų Panevėžys“ dovana globos namuose gyvenantiems senoliams – didžiulis pyragas

BC „Jūsų Panevėžys“ dovana globos namuose gyvenantiems senoliams – didžiulis pyragas

Raimonda MIKUČIONYTĖ / JUKmedia nuotr.

Panevėžio krepšinio klubas „Jūsų Panevėžys“ šiandien, minėdami Pyragų dieną, apsilankė Šv. Juozapo globos namuose.

Krepšinio klubo atstovai, susitikę su įstaigos vadovu Patriku Skrudupiu, susipažino su globos namų veikla, apžiūrėjo įstaigos patalpas, buvo supažindinti su gyventojų užsiėmimais.

BIC

Po pažinties su įstaiga, krepšininkai susitiko su globos namų gyventojais, kuriems įteikė didžiulį pyragą, kurį iškepė „Panevėžio eglė“.

„Labai smagus ir šiltas vakaras Šv. Juozapo globos namuose. Gyventojai labai šilti ir tikri. Tikrai labai smagiai praleidome laiką ir, manau, grįšime į šią įstaigą dar ne kartą“ – po susitikimo teigė BC „Jūsų Panevėžys“ krepšininkas Gedas Sakalauskas.

Šv. Juozapo globos namų direktorius P. Skrudupis pasidžiaugė, kad šiandien socialinėje įstaigoje – nekasdienė diena.

„Sulaukėme gana daug lankytojų su dovanomis – pyragais. Juk šiandien Pyragų diena. Globos namuose svečiavosi lopšelio-darželio „Voveraitė“ vaikai, kurie padovanojo gyventojams muzikinį spektaklį „Kaip statyti“ bei savo kurtus atvirukus. Su pyragais ir dovanomis atvyko darželio „Žvaigdžutė“, regos centro „Linelis“ vaikai ir „Aušros“ progimnazijos moksleiviai“, – skaičiavo lankytojus P. Skrudupis ir tęsė:

„Smagu, kad sulaukėme krepšinio komandos „Jūsų Panevėžys“ krepšininkų apsilankymo. Tikimės, kad su jais draugystė ir bendrystė tęsis ir toliau. Šiandien tokia diena – pilna atjautos, draugystės ir bendrystę. Smagu, kad tokiais apsilankymais skaidrinama senjorų dienos“.

BC „Jūsų Panevėžys“ vadovas Donatas Šniutė teigė, kad komanda didelį dėmesį skiria socialinėms iniciatyvoms. „Susitikimo metu aptarėme kaip ateityje galėtume prisidėti prie įstaigos veiklos. Kviečiame visus būti atsakingais ir prisidėti prie mieste veikiančių įstaigų veiklos kad ir mažais, tačiau labai reikšmingais darbais“, – sakė D. Šniutė.

Po susitikimo Šv. Juozapo globos namuose BC „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai išskubėjo į vakarinę treniruotę, kurioje ruošiasi artėjančios savaitės rungtynėms.

Lapkričio 13 dieną komandos laukia rungtynės su „Neformatas-Verslavita“, o jau lapkričio 15 dieną su „RomeoGym“.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.