1 C
Antradienis, 23 balandžio, 2024

Bandmintono turnyro nugalėtoju tapo būsimasis Seimo narys

14890315_1196321073769749_8614799933759282907_o
Vyrų C grupės dvejetų finale nugalėtojais tapo Bronius Matelis ir Arūnas Smalskis.

Šeštadienį Panevėžyje įvyko badmintono turnyras „Cido“ arenos taurei laimėti. Trijose pajėgumo grupėse rungėsi 187 dalyviai, ir tai buvo didžiausios iki šiol nepriklausomoje Lietuvoje vykusios badmintono varžybos. Sportininkai išsidalino 69 apdovanojimus, iš viso įvyko 343 susitikimai.

Panevėžio badmintono klubui atstovavo 12 sportininkų, iš kurių prizininkais tapo penki.

Vyrų C grupės vienetų varžybose aukso medalį iškovojo Paulius Umantas, o bronzą – Aurimas Meškinis.

Vyrų C grupės dvejetų finale susitiko dvi poros iš Panevėžio – nugalėtojais tapo būsimasis Seimo narys panevėžietis Bronius Matelis ir Arūnas Smalskis, o Aurelijus ir Paulius Umantai liko antri.

Panevėžio sporto centras kviečia apsilankyti tarptautinėse varžybose

Lietuvos badmintono federacija nepritaria leidimui į varžybas grįžti rusams, baltarusiams