Baltijos šalių žaidynėse panevėžiečiams šypsojosi sėkmė

Brandenburge vyko IX Baltijos šalių žaidynės. Čia sėkmingai pasirodė Panevėžio sportininkai.

Aukso medalį plaukdamas 200 m vienviete baidare laimėjo panevėžietis Lukas Šakalys. Jis taip pat pelnė sidabrą, bei tris bronzos medalius. Trečias panevėžietis liko plaukdamas dviviete baidare 1000 m, taip pat plaukdamas 200 m dviviete baidare bei 1000 m vienviete baidare. Antrą vietą sportininkas iškovojo plaukdamas dviviete baidare 200 m nuotolį. L. Šakalį treniruoja Vytautas Vaičikonis. Lietuvos baidarių ir kanojų komandą atstovavo 14 sportininkų.

Didžiąją dalį Lietuvos futbolo jaunių rinktinės sudarė Panevėžio sporto vidurinės mokyklos ir Futbolo akademijos auklėtiniai, tai – Egidijus Dusevičius, Benas Gudaitis, Laurynas Glinskis, Aironas Juodis, Tomas Kačerauskas, Valdas Paulauskas, Vilius Piliukaitis, Rokas Rasimavičius. Komandos vadovas – Darius Butkus. Turnyre dalyvavo trys rinktinės – lietuvių, baltarusių ir vokiečių. Lietuviams atiteko trečia vieta. Merginų rinktinėje taip pat žaidė panevėžietė Gabrielė Vitovskytė. Merginų rinktinė čia taip pat užėmė trečią vietą.

BIC

Panevėžietis Mangirdas Matiukas dziudo klubo „Ristis“ auklėtinis svorio kategorijoje iki 50 kg iškovojo sidabro medalį. M. Matiuką treniruoja Ričardas Balta. Sunkiosios atletikos varžybose Mindaugas Janulevičius svorio kategorijoje iki 77 kg iškovojo sidabro medalį. Boksininkas Eividas Avižonis pelnė bronzos medalį (svorio kategorija iki 63 kg). Svorio kategorijoje iki 69 kg Germanas Leleika pelnė penktą vietą.

Žiedinėse dviračių lenktynėse panevėžietė Regina Steigvilaitė pelnė aukso medalį, sidabro – Monika Rastauskaitė. Grupinėse dviračių lenktynėse nugalėjo Kotryna Vaičytė, o M. Rastauskaitė pelnė antrąjį sidabro medalį. Dviratininkes treniruoja Vytautas Indreliūnas.

Baltijos šalių žaidynėse varžėsi Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Baltarusijos ir Latvijos sportininkai.