Balandžio 16-osios „Tėvynėje“: privalomas gyvūnų čipavimas ir pažintis su darbų mokytoju V. Salogubovu

AutoriusJPFotoRIMVYDAS ANČEREVIČIUS
„Laikraštis „Tėvynė“ – labai pozityvus leidinys. Jį skaityti malonu, nes jame randi daug pažintinės medžiagos apie Panevėžio rajoną. Labai gerai, kad „Tėvynės“ pirmuose puslapiuose nėra negatyvo. Savaime suprantama, apie nelaimes reikia žmones informuoti, bet nebūtina, kaip būna kituose laikraščiuose, publikuoti vien tik juodąją kroniką. Laikraščiu „Tėvynė“ labai džiaugiasi kaimo žmonės, nes leidinyje randa daug medžiagos jų vietoves, apie žmones. Tai jų laikraštis“, - Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Rūta Bagdonienė.

Penktadienį, balandžio 16 d., jūsų laukia naujas vienintelio Panevėžio rajono laikraščio „Tėvynė“ numeris. Kaip ir kiekvieną savaitę, skaitytojai „Tėvynėje“ ras aktualių straipsnių, gražių istorijų, laisvalaikio skaitinių ir, žinoma, naudingos informacijos.

Seimo įvesti gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo pakeitimai kačių, šunų ir naminių šeškų augintojams kelia daug klausimų. Ne visi pasiryžę ženklinti, arba kitaip tariant „čipuoti“, savo augintinius. Dalis šeimininkų teisinasi, kad jų augintinis laikomas tik namuose, neišeina iš namų arba yra uždarytas voljere, todėl „čipavimas“ – beprasmis. Kaip ruošiamasi gyvūnų „čipavimui“ – naujausiame laikraščio „Tėvynė“ numeryje.

Visų šalies savivaldybių bibliotekos ir valstybės archyvų skaityklos gali atnaujinti veiklą ir fiziškai aptarnauti lankytojus. Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Rūta Bagdonienė „Tėvynei“ pasidžiaugė: „Grįžimo į bibliotekų skaityklas lankytojai laukia su nekantrumu. Nors bibliotekos ir nebuvo visiškai užvėrusios durų, bet karantino laikotarpiu buvo priimti bibliotekų lankymo ribojimai“. Pasak bibliotekos vadovės, ir rajono gyventojams bus lengviau lankytis bibliotekose.

Pandemija koreguoja daugelį dalykų, ir, perėjus prie nuotolinio mokymosi, dalis abiturientų ieško papildomų pamokų, kad galėtų tinkamai pasiruošti brandos egzaminams. Kai kurie abiturientai ieško korepetitorių, o kiti tenkinasi savų gimnazijų mokytojais. Daugiau apie korepetitorių paslaugas, „Tėvynės“ straipsnyje – „Panevėžio rajone korepetitorių verslas – nepopuliarus“.

Panevėžio rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba kviečia aktyvius panevėžiečius prisijungti prie jaunimo politikos formavimo komandos ir dalyvauti rinkimuose į Panevėžio rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybą. Apie Tarybos veiklą ir artėjančius rinkimus „Tėvynės“ žurnalistai kalbėjosi su Panevėžio rajono savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatore Sandra Budreikiene.

Rubrikoje „Kaimo šviesuoliai“ – pažintis su Vitalijumi Salogubovu, jau daugiau nei 30 metų dirbančiu technologijų mokytoju Smilgių gimnazijoje. Jis – linksmas, pozityvus, darbštus, kruopštus ir išradingas tautodailininkas. Kaip pats teigė, tautodailę reikia išsaugoti, nes tai – Lietuvos istorija, mūsų paveldas.

Kaip ir įprasta, „Tėvynėje“ įvairūs patarimai, TV programa visai savaitei, kryžiažodis ir dar daugiau aktualijų, straipsnių bei naujienų iš Panevėžio rajono.

Primename, kad vienintelį Panevėžio rajono laikraštį „Tėvynė“ prenumeruoti galite čia.

„Tėvynė“ – su meile į kiekvienus namus!


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai – „Tėvynės“ žodis

confident-noyce

Gegužės 7-osios „Tėvynėje“: pažintis su Velžio kaimo istorijos rinkėja I. Kairevičiene ir tvinstančios gatvės

confident-noyce

Balandžio 30-osios „Tėvynėje“: pažintis su keturius vaikus auginančiais Kalvaičiais ir koronaviruso padėtis

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau