B. Nicholson per „Nuo… Iki…“: mano sėkmės priežastis – mylintis vyras

B. Nicholson per „Nuo… Iki…“: mano sėkmės priežastis – mylintis vyras

0

Prieš dvejus metus iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą sugrįžusi televizijos laidų vedėja Beata Nicholson tik televizijos ekrane yra besišypsanti linksmuolė. Beata prisipažįsta, kad jos kelias siekiant populiarumo ir sėkmės nebuvo lengvas, ji žino, kas yra patyčios dėl apvalainos figūros ar nematymas vyro ir mažų vaikų ištisomis savaitėmis.

Beata nėra tradicinė žvaigždė, kelią į televizijos eterį prasiskynusi skandalais, šokiruojančiu elgesiu ar tobulomis kūno linijomis. „Kadaise viską mečiau dėl meilės užsieniečiui, bet jis man suteikė tokį gyvenimą, kad galėjau pasiekti viso to, ką turiu šiandien“, – šį pirmadienio vakarą 20.20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki…“ prisipažins Beata, prieš trylika metų emigravusi į Didžiąją Britaniją pas nekilnojamo turto agentą Tomą Nicholsoną, kuris jai suteikė tokį gyvenimą, kad per daugiau nei dešimt metų, praleistų Anglijoje, jai nė karto nereikėjo ten dirbti.

Beata sako, kad tapti meilės emigrante ir dėl naujos simpatijos išvažiuoti gyventi į Londoną jai nebuvo sunku. Šiandien ji prisipažįsta, kad tai buvo spontaniškas žingsnis, nes būdama dvidešimt trejų ji gyveno šia diena ir toli į ateitį nežiūrėjo. Tiesa, ji nenorėjo tapti nuolankia namų šeimininke, todėl Beata nenutraukė savo puikiai besiklostančios televizinės karjeros ir toliau skraidė iš Londono į Lietuvą.

BIC

Beata sako, kad jiems susipažinus nekilnojamo turto įmonę turėjęs Tomas nebuvo turtuolis – Didžiojoje Britanijoje nėra įprasta, kad tėvai vaikams nupirktų namus ir pasirūpintų ateitimi, todėl jie kaip ir bet kuri kita jauna pora Lietuvoje ėmė paskolas, kad įsigytų butą Londone. Tačiau kai dauguma lietuvių į Angliją vyko dirbti sunkiausių darbų, Beatai gyventi išlaikomai vyro ir visą laiką skirti sau atrodė didelė prabanga.

Kai šeima persikėlė gyventi į Lietuvą, Tomas dar bandė vadovauti savo nekilnojamo turto įmonei, bet būdamas, kaip sakoma, visišku šeimos žmogumi nenorėjo didžiosios dalies laiko praleisti oro uostuose ir nematyti šeimos.

Nors Vilnius garsėja picerijų gausa, o pica juokais pavadinama antru nacionaliniu patiekalu po cepelinų, Tomas atidarė Lietuvoje itališkų picų restoranų tinklą. Tiesa, Lietuvoje buvo daug manančių, kad tai Beata Lietuvoje savo vyrui surado darbą, ir kalbos nemokančiam Tomui nebuvo sunku šalia žinomos moters pačiam išgarsėti ir išpopuliarinti savo verslą.

„Į Lietuvą atvykau tik dėl meilės Beatai“, – „Nuo… Iki…“ laidoje prisipažins Tomas.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.