„Ąžuolo“ progimnazijos mokiniai aktyviai įsijungė į akciją „Šiluma letenėlėms“

„Ąžuolo“ progimnazijos mokiniai aktyviai įsijungė į akciją „Šiluma letenėlėms“

Aušra LINKEVIČIŪTĖ / Organizatorių nuotr.

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos mokiniai aktyviai įsijungė į labdaros ir paramos fondo „Lietuva – gyvūnams“ paskelbtą akciją „Šiluma letenėlėms“.

Akcijos tikslas – padėti kažkieno augintiems ir mylėtiems, o vėliau kažkodėl išmestiems į gatvę, gyvūnų globos draugijose priglaustiems, šuneliams ir katinėliams. Ten gyvenantiems gyvūnams labai reikalingi gultai, nes jie greitai susidėvi, suplyšta, juos reikia dažnai keisti.

Pakviesti dalyvauti akcijoje, ąžuoliečiai  ėmėsi darbo. Patys mažiausieji guoliukus siuvo padedami tėvelių. Vyresnieji gyvūnų mylėtojai gultus siuvo mokyklos būrelių užsiėmimų ir technologijų pamokų metu. Gultams tiko ir senas megztinis, ir nebereikalinga pagalvėlė, ir vonios rankšluostis… Kai kas gultus išpuošė aplikacijomis, kai kas – žaisliukais. Nors gultai labai skyrėsi ir forma, ir dydžiu, bet visus juos apjungė įsiūta vaikų ir jų tėvelių pasidalinta širdelių šiluma, gerumas, meilė gyvūnams…

BIC

Per dvi savaites mokiniai pasiuvo 100 gultų. Visi gultai jau padovanoti Panevėžio gyvūnų globos draugijos įnamiams.

„Ąžuolo“ progimnazija didžiuojasi savo mokiniais, jų atliktais gražiais ir prasmingais darbais,  pasiekimais,  didžiuojasi mokinių tėveliais, kurie visada aktyviai įsijungia ir palaiko mokyklos veiklą.

Tikėkime, kad mokinių gerumas nors trumpam ištirpdys prieglaudos gyvūnų širdelių liūdesį ir šaltį, kad  su nuoširdžia atjauta vaikų dovanotas neįkainuojamas gėris tikrai sugrįš į kiekvieno akcijos dalyvio  namus daug daug kartų didesnis…

AIK

KTU

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.