Automobilių nuoma 2019 ir elektrinių automobilių invazija

Automobilių nuoma 2019 ir elektrinių automobilių invazija

JP / Pixabay.com nuotr.

Pasaulis keičiasi ir jis tie pokyčiai palies kiekvieno gyvenimus. Elektriniai automobiliai, dirbtinis intelektas ir kiti išradimai ženkliai pakoreguos įvairių paslaugų teikimo principą ir jų kainas. Vienas pagrindinių pokyčių, tai automobiliai, kurių nereikės vairuoti.

Natūralu, kad ženkliai sumažės sąnaudos, bei padidės efektyvumas. Automobilių nuomos kompanijos tik reikės įsigyti tokius automobilius. Kol technologija nauja, tol viskas brangiai kainuoja, tačiau ateis diena, kai tai bus kasdienybė. Ne taip jau seniai mobilieji telefonai buvo tik turtingesnių piliečių naudojamas įrenginys.

Šiandien, bet kurioje ekonomiškai tvarkingai veikiančioje valstybėje išmanų telefoną galima įsigyti labai paprastai ir kas svarbiausia – pigiai. Automobilių nuoma 2019 metais neparodė perversmo, tačiau IT technologijų taikymas palengvina paslaugos teikimą, o klientas turi didesnį asortimentą.

BIC

Kokių automobilių nori klientai?

Jeigu jau nusprendžiate išsinuomoti automobilį, tuomet ieškote ne tik geros kainos, bet ir komforto. Mažai keliautojų, kurie nori rinktis patį paprasčiausią variantą. Kadangi standartinių automobilių yra itin daug, tad jų naudojimas tampa elementari paslauga.

Automobilių nuomos kompanijos pastebi tendenciją, kad automobiliai išnuomojami ne tik atvykstantiems į šalį, bet ir vietiniams gyventojams. Daug kas skaičiuoja ir mato, kad nuomoti automobilį nebėra taip brangu. Tiems, kas itin daug važinėja apsimoka pasirinkti automobilį pastoviam naudojimui.

Aišku, kad tai dar nėra masinis procesas, tačiau ateitis tokia, kad geriau bus nuomotis automobilį, nei turėti savo. Šioje vietoje yra ir pliusas, kad kiekvieną mėnesį galite keisti automobilius, taip praturtindami savo kasdienybę.

Automobilių nuoma 2019, 2020, 2024 – kas pasikeis?

Viena iš straipsnių rašėme, kad visos naujos technologijos iš esmės pakeis daugelį verslų. Kadangi mažėja automobilių kainos, todėl tokia paslauga ateityje naudosis daug kartų daugiau vartotojų. Puiki perspektyva tiems, kas galvoja kokia veikla užsiimti.

Tačiau reikėtų nepamiršti, kad automobilių nuoma 2019 metais ir dar kelis metus išliks stipriai nepakitusi. Bus gana paprasta teikti paslaugas, tačiau visi supranta, kad laukia nauja technologinė revoliucija. Kažkada buvo pramonės perversmas, kuomet darbininkai kėlė riaušes ir bandė kovoti su mašinomis. Jos atėmė darbą. Šiuo atveju visos taksi kompanijos paprasčiausiai gaus pasikeisti.

Didelė tikimybė, kad automobilių nuomos kompanijos taip pat siekdamos maksimaliai išnaudoti automobilių parką praplės paslaugų spektrą. Juk dabar pagrindinis klientas – tai užsienio piliečiai arba laikinai į Lietuvą atvykstantis lietuviai.

Jau netolimoje ateityje rinksimės automobilių nuomą kuomet tiesiog reikės nuvykti iš Kauno į Vilnių.

Dabar vartotojai taip pat nori automobilių nuomos paslaugos vietinėje rinkoje, tačiau greitai tai bus masiškai naudojama paslauga.

Reklama: lengvosios transporto priemonės

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.