Aukštaitijos sostinės gimtadienio šventę užbaigė gimtojo miesto kolektyvai

Aukštaitijos sostinės gimtadienio šventę užbaigė gimtojo miesto kolektyvai

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Luko VARANAUSKO nuotr.

Panevėžio miesto 516-asis gimtadienis baigiasi. Tačiau dar šiandien panevėžiečiai galėjo džiaugtis vis besitęsiančiais gimtadienio renginiais, kurių tikrai užteko – įvairenybių ir nepakartojamų vaizdų miesto šventėje pakako.

Šiandien diena prasidėjo Šv. Mišiomis už miestą ir jo žmones. Mišios aukotos visose Panevėžio bažnyčiose: Kristaus Karaliaus katedroje, Šv. apaštalų Petro ir Povilo bei Švč. Trejybės bažnyčiose ir Šv. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo koplyčioje.

BIC

Kas nespėjo apsilankyti mugėje, tą galėjo padaryti šiandien.

Dar mieste vyko Panevėžio dviračių lenktynės – Miestų taurės penktasis finalinis etapas.

Be to, prie Bendruomenių rūmų krepšinio mėgėjus džiugino krepšinio varžybos „3×3“ KK „Lietkabelis“ taurei laimėti.

Mažojoje Senvagės scenoje panevėžiečius linksmino perkusijos grupės „Ritmas kitaip“ koncertas.

Prie Panevėžio miesto savivaldybės  panevėžiečiai žavėjosi ir stebėjosi tarptautinėmis galiūnų varžybomis „Stihl Savickas Classic 2019“.

Jose dalyvavo žinomi sportininkai kiš Lietuvos, JAV, Australijos, Indijos, Danijos, Švedijos, Šveicarijos, Italijos, Austrijos, Anglijos, Čekijos, Suomijos, Lenkijos, Pietų Afrikos Respublikos, Ukrainos, Slovakijos, Vengrijos, Vokietijos, Latvijos.

Ypatingų plojimų sulaukė panevėžiečiams žinomas galiūnas iš Birštono Vidas Blekaitis.

Panevėžio miesto centrinėje aikštėje siautėjo tarptautinis šokio ir muzikos festivalis „Prie Nevėžio“.

Didžiojoje gimtadienio scenoje miestelėnus linksmino įvairus kolektyvai: Talino prancūzų licėjaus liaudiškų šokių ansamblis „Leesikaad“, Jūrmalos kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvai „Zitarini“ ir „Abelite“, Daugpilio latvių kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Saime“, Liublino dinų ir šokių ansamblis „Lublin“ ir Panevėžio gimnazijų ir Bendruomenių rūmų meno mėgėjų koektyvai „Grandinėlė“, „Linas“, „Miestelėnai“, „Austėja“, „Sidabra“, „Kanapėlė“, „Verdenė“, „Gija“, „Čiūto“, „Smiltelė“.

AIK

H2Auto plovykla

EXPO

Labirintų parkas

Mano namukas

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.