Auginame meilę Lietuvai

Auginame meilę Lietuvai

Aušra VAITKIENĖ / Organizatorių nuotr.

Supratimas, kad Tėvynę reikia mylėti, saugoti, branginti, neateina iš karto pats savaime. Žmogaus santykis su gimtąja žeme formuojamas ir formuojasi nuo pat mažens. Koks jis, priklauso nuo visos aplinkos, kuri supa žmogų vaikystėje, paauglystėje, jaunystėje.

Valstybinės šventės – puiki proga prisiminti Tėvynės nueitą kelią, apibendrinti nuveiktus gerus darbus ir paklausti savęs, kiek meilės Lietuvai mano širdyje.

„Žemynos“ progimnazijoje Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti vyksta tradicinis renginys „Augu Tau, Lietuva“, kurio metu pagerbiami ir apdovanojami atrinkti nominacijų „Mokyklos pasididžiavimas“, „Vaikščiojanti enciklopedija“, „Metų moksliukas“, „Sporto viltis“, „Metų bitutė“, „Metų aktyviausias sportininkas“, „Metų labdarys“, „Metų entuziastas“, „Metų sektinas pavyzdys“, „Metų dainorėlis“, „Tautiškiausia organizacija“ laureatai.

BIC

Kasmet stengiamasi šį renginį praturtinti, papuošti naujais sumanymais. Šių metų Kovo 11-osios šventėje apie Lietuvą deklamavo, dainavo ne tik mokiniai. Greta jų stojo mokytojai ir savo skambiais balsais, kupinais meilės ir pagarbos Tėvynei, rodė pavyzdį jaunimui. Visa salė nuščiuvusi klausėsi gražiausių posmų Lietuvai, skaitomų įvairių dėstomų dalykų mokytojų, mokyklos direktoriaus.

J. Degutytės eilėraštyje „Mažutė…“ rašoma: „Tiktai mūsų meilėj- tu didžiulė.“ Bet kad meilė Lietuvai būtų didžiulė, reikia ją užauginti. O geriausiai moko ir auklėja vaikus mūsų pačių poelgiai, tad, pasak Maironio, „Mylėk, lietuvi, tą brangią žemę“.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.