Atleisti Panevėžio miesto savivaldybės administracijos vadovai

Atleisti Panevėžio miesto savivaldybės administracijos vadovai

Raimonda MIKUČIONYTĖ / JP nutor.

R. Pauža, S. Jakštienė ir T. Jukna.

Šiandien Panevėžio miesto Tarybos pirmajame posėdyje buvo priimtas spendimas atleisti iš pareigų Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorių Rimantą Paužą, jo pavaduotojus „darbietę“ Sandrą Jakštienę bei Tomą Jukną. 

Pastarajam po atleidimo iš administracijos pavaduotojo pareigų patikėta eiti Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas.

Iš darbo atleistas R. Pauža Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriumi dirbo nuo 2017 metų gegužės mėnesio.

BIC

Iki tapdamas Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriumi dirbo Biržų rajono savivaldybės direktoriumi.

Jis į Panevėžio administracijos direktoriaus pareigas pakviestas po to, kai Biržų rajono merą Valdemarą Valkiūną apkaltinęs diktatorišku elgesiu, 2017 metų balandį pasitraukė iš šios savivaldybės administracijos vadovo pareigų.

Be to, R. Pauža aštuonerius metus – iki 2006 metų – vadovavo Panevėžio miesto savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriui.

Iš darbo atleistas dr. S. Jakštienė Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigose dirbo nuo 2015 metų gegužės 25 dienos iki dabar.

Dr. S. Jakštienė 2005–2015 metais mokslinį pedagoginį darbą dirbo Kauno technologijos universitete, viešosiose įstaigose Utenos ir Kolpingo kolegijose.

Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus pareigos T. Juknai – ne naujiena. Šiose pareigose jis jau dirbo porą metų 2015 metų gegužės iki 2017-ųjų gegužės.

Šioje 2019-2023 metų kadencijoje T. Juknai darbuotis turėtų padėti du pavaduotojai – buvęs „Senvagės“ progimnazijos direktorius Kazimieras Armonavičius ir Vidaus reikalų ministerijos Regioninės plėtros departamento Panevėžio apskrities skyriaus vyriausioji specialistė Žibutė Gaivenienė.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.