Atiduok balsą: Panevėžyje prasideda „Jaunimo apdovanojimų“ balsavimas internetu

Atiduok balsą: Panevėžyje prasideda „Jaunimo apdovanojimų“ balsavimas internetu

JP / Organizatorių nuotr.

Jaunimo apdovanojimams Panevėžyje pasiūlytos dešimtys kandidatų. Iki lapkričio 18-osios, registravus visus norinčius ir siūlomus kandidatus, jais tapo aktyvūs jauni panevėžiečiai, visuomenininkai, verslininkai, politikai ir savivaldybės darbuotojai. Antrą kartą į Panevėžio miestą po pertraukos grįžę „Jaunimo apdovanojimai 2019“ šiemet žada stebinti ne tik dar didesniais jaunų žmonių ir partnerių aktyvumu, bet ir pasiektais rezultatais.

Organizatorių teigimu, gruodžio 14-ąją vyksiantys apdovanojimai duos džiaugsmingą startą prasidedantiems 2019-ųjų darbams. 2018-aisiais į miestą grįžusieji apdovanojimai priminė, kad Panevėžyje jauni žmonės ne tik atsidavusiai ir visuomeniškai dovanoja miestui reikšmingus darbus, bet tuo pačiu yra vieninga bendruomenė.

Visuomenei pasiūlius dešimtis kandidatų į įvairias sritis, pasak rengėjų, galima suprasti, kad jaunimo politiką mieste įgyvendina galingos ir suvienytos pajėgos. Kandidatais registruoti moksleiviai, jauni žmonės, jaunimo organizacijos, įvairios iniciatyvos, verslininkai, politikai bei savivaldybės administracijos darbuotojai. Jau šiandien prasidedantis internetinis balsavimas, vyksiantis iki gruodžio 3 dienos nulems net 50 procentų galutinių rezultatų.

BIC

Tiesa, specialiąją renginio kandidatų vertinimo komisiją pasieks internetiniu balsavimu išrinkti 3 geriausi kandidatai kiekvienoje nominacijoje. Komisijai įvertinus kandidatus, bus sumuojami kandidatų internetinio bei komisijos balsavimo balai ir taip renkamas nugalėtojas. Renginio organizatoriai žada ir dar vieną naujieną: šiemet metų jaunimo organizacija bus renkama renginio metu. Visi susirinkusieji turės galimybę išreikšti savo nuomonę balsuojant apdovanojimų ceremonijoje.

Gruodžio 14-ąją Panevėžio miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryba, Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas” bei Panevėžio miesto savivaldybės administracija kviečia susitikti nuostabiame metų renginyje „Panevėžio jaunimo apdovanojimai 2018“, kurie vyks viešbutyje „Romantic”.

Apdovanojimų tikslas yra ne tik nominuoti metų aktyviausius jaunimo lyderius, bet ir suvienyti verslą, švietimo įstaigas, savivaldybę ir jaunimą. Gyva muzika, šilta ir subtili kalėdinė aplinka, šypsenos ir galimybė drauge apžvelgti praėjusius 2018-uosius lauks visų panevėžiečių.

Savo balsą atiduoti galite čia.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.