Atgimė Panevėžio miesto „valstiečiai“

Atgimė Panevėžio miesto „valstiečiai“

Aukstaitijos savisvietos akademija  02 Umbrasiene Becelis
Gemos Umbrasienės ir Juozo Bečelio keliai išsiskyrė.

Panevėžio valstiečiams ir žaliesiems prireikė vos savaitės, kad būtų įsteigtas ir pradėtų veikti sąjungos miesto skyrius, kurio veikla partijos tarybos valia praėjusį ketvirtadienį buvo sustabdyta. Skyriaus pirmininke išrinkta Kauno technologijos universiteto Panevėžio instituto dėstytoja, mokslų daktarė Lina Kazokienė.

Steigiamajame skyriaus susirinkime dalyvavo 15 žmonių, nors, politikos sembuvio ir vėl į miesto tarybą išrinkto Juozo Bečelio teigimu, tam užteko 10 steigėjų.

14393_329870167216619_3196304961525912570_n
Naujoji skyriaus pirmininkė L. Kazokienė sakė, kad skyrius pavedė J. Bečeliui ir T. Josui derėtis dėl darbo valdančiojoje koalicijoje.

BIC

Už partijos ribų likus buvusiai skyriaus pirmininkei Gemai Umbrasienei ir jos proteguotam Mantui Leliukui, kitiems dviems tarybos nariams J. Bečeliui ir Tomui Josui nurodyta prisidėti prie valdančiosios daugumos darbo.

„Mes jau pavėlavome į nuvažiuojantį traukinį ir pretenduoti į svarbiausius postus nebegalime. Mums postai nėra patys svarbiausi, tačiau turint įrankį galima lengviau įgyvendinti savo nuostatas. Gal gausime kokį Tarybos komiteto pirmininko postą ar būsime deleguoti į Regiono plėtros tarybą“, – JP sakė J. Bečelis.

Paklaustas apie buvusių kolegų G. Umbrasienės ir M. Leliuko likimą partijoje, J. Bečelis nuo tiesaus atsakymo išsisuko, pareikšdamas, kad skyrius formuojamas iš naujo, laukiami visi norintys dalyvauti sąjungos veikloje ir tam užtenka tik dviejų rekomendacijų. Jis vylėsi, kad rinkimų programos laikysis ir iš partijos pašalintieji kolegos.

Panevėžio pramonės, prekybos ir amatų rūmų viceprizidento pareigas einantis J. Bečelis sakė, jog veikiausiai abu „valstiečiai“ su judėjimu „Mums svarbu“ naujoje taryboje sudarys bendrą frakciją.

Naujoji skyriaus pirmininkė L. Kazokienė JP sakė, kad skyrius pavedė J. Bečeliui ir T. Josui derėtis dėl darbo valdančiojoje koalicijoje. Anot jos, skyriuje iki jo veiklos sustabdymo buvo apie 100 sąjungos narių ir visi iniciatyvūs ir programinėms nuostatoms pritariantys žmonės partijoje yra laukiami.

Aukstaitijos savisvietos akademija  08 Umbrasiene
G. Umbrasienė teigė, jog apie skyriaus steigiamąjį susirinkimą dalis partiečių net nebuvo informuoti.

G. Umbrasienė išgirdusi, kad įvyko susirinkimas ir buvo suformuotas naujas skyrius sakė, kad susirinkimas vyko visiškai slaptai ir nė vienas iš aktyviausiai rinkimuose dalyvavusi partiečių ne tik nebuvo pakviesti, bet apie jį net nežinojo. Anot jos, skyriuje buvo 101 partijos narys ir bent 37 iš jų yra pasirašę politinį pareiškimą, kuriuo nepritaria partijos tarybos žingsniui. Su kitais partiečiais dar nekalbėta.

Politikė JP sakė, kad bus tęsiami darbai, atstovaujama rinkėjams, todėl skyriaus aktyvas svarsto visus variantus ir netrukus turėtų priimti vienokį ar kitokį sprendimą.

„Tai, kad nesame LVŽS nariai, dar nieko nereiškia, nes tai yra tik pavadinimas, o žmonės turi savo nuomonę“, – sakė G. Umbrasienė.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.