Ar atpažinsite, kuri žinoma moteris tapo R. Dambrausku?

Ar atpažinsite, kuri žinoma moteris tapo R. Dambrausku?

JP / D. Beržinio nuotr.

Šį šeštadienį BTV įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ atlikėja ir grupės „Kristal“ narė Julija Jegorova bus priversta išeiti iš komforto zonos. Dalyvei teks nelengva užduotis – įkūnyti estrados dainininką Romą Dambrauską: „Esu labai dėkinga grimeriams už šedevrą, dėl kurio net pati savęs veidrodyje nepažinau“, – komentavo Julija.

„Draugai ir šeima labai juokėsi! Sakė, kad aš panaši į savo vyro tėtį jaunystėje, dar į patį Vytenį Pauliukaitį, kai buvo jaunas, dailus jaunikaitis. Ir visi tikino, kad būčiau gražus vyras“, – įspūdžiais dalinosi Julija.

Dainininkė neslepia, kad šis pasirodymas tikrai nebus tarp tų, kuriuos ji kada nors norėtų pakartoti, o sunkiausia buvo įsijausti į vyro vaidmenį bei dainuoti žemesniu balsu: „Pradėkime nuo to, kad sunku yra jau tai, kad visą gyvenimą būnant moterimi, staiga reikia tapti vyru, judėti kitaip ir dar dainuoti vyrišku balsu. Sunkiausia, tai žinoma buvo balsas, nes visa kita – išmokstama“, – pasakoja dalyvė.

BIC

Po pasirodymo laidos vedėjas S. Storpirštis juokavo, kad Julijai labai tinka ūsai ir ji atrodo lyg komisijos pirmininko, režisieriaus Vytenio Pauliukaičio pusbrolis. Pats Vytenis tik šmaikščiai šypsojosi, o tuo metu Julija pareiškė norą įamžinti judviejų panašumą. Vytenis pakvietė dalyvę prisėsti jam ant kelių: „Aš taip džiaugiuosi, kad man užaugo plaukai“, – juokavo jis apie Julijos įvaizdį.

Akimirką vainikavo šmaikštus laidos vedėjo Simono klausimas:  „Vyteni, ar Jums yra ant kelių sėdėjęs pats Romas Dambrauskas?“.

Komisijos veteranė, radijo laidų vedėja L. Gradauskienė gyrė dalyvę: „Mieloji, tau pavyko Romo žvilgsnelis. Tą Romo žvilgsnį radau tavyje“, – komentavo Livija.

Šio šeštadienio laidoje pamatysite ne tik nuotaikingą Julijos pasirodymą, bet ir likusius dalyvius, kurie paruošė ypatingus pasirodymus: aktorius Tomas Rinkūnas taps rusų aktoriumi ir muzikantu Vladimir Vysotsky, dainininkas Haroldas Šklėrius įkūnys ispanų kilmės atlikėją Enrique Iglesias, renginių vedėjas Tomas Legenzovas virs Lietuvos estrados dainininku Edmundu Kučinsku ir atlikėju Alanu Chošnau taps aktorius Robertas Lenartavičius. Dainininkė Donata Virbilaitė įkūnys Didžiosios Britanijos atlikėją Adele, aktorė Aleksandra Metalnikova taps scenos diva Celine Dion, jauniausia projekto dalyvė Iglė Bernotaitytė įkūnys dainininkę Jazzu, atlikėja Augustė Vedrickaitė taps JAV dainininke Lady Gaga, o aktorius Dominykas Vaitiekūnas virs pop muzikos dievaičiu – Prince.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.