Apvirtus traktoriui naftos produktai pateko į Aptekos upę

Apvirtus traktoriui naftos produktai pateko į Aptekos upę

JP / Panevėžio agentūros nuotr.

Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Panevėžio agentūra gavo pranešimą iš bendrojo pagalbos centro, kad Vadoklių seniūnijoje, kelio atkarpoje Jotainiai – Alančiai autoįvykio metu į aplinką išsiliejo naftos produktų teršalai.

Panevėžio agentūros inspektoriams nuvykus į vietą nustatyta, kad užsikirtus traktoriaus vairui, jis įvirto į Aptekos upelį. Avarijos metu į upę išsiliejo naftos produktai. Nedelsiant buvo iškviesta priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, kurios specialistai traktorių ištraukė iš upės.

Panevėžio agentūros inspektorių vadovaujami gelbėtojai ties įvykio vieta upėje prieš srovę ir pasroviui užtvėrė bonas.  Laimingo atsitiktinumo dėka, kadangi Aptekos upė nėra srauni, užterštas nedidelis upės plotas. Naftos produktų teršalų neutralizavimo ir surinkimo darbai sorbuojamųjų medžiagų pagalba buvo vykdomi iki penktadienio popietės, žalos aplinkai išvengta.

BIC

Dėl galimai techniškai netvarkingo traktoriaus eksploatavimo aiškinsis kelių policijos pareigūnai.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.