Aptartas NVO rėmimo klausimas

Aptartas NVO rėmimo klausimas

JP / SADM nuotr.

Lietuvos pensininkų reikalų tarybos posėdyje aptarti nevyriausybinių organizacijų veiklos rėmimo klausimai, diskutuota sveikatos apsaugos, vaistų kainų, mokesčių už banko paslaugas, ekonominės gerovės temomis.

Pasak posėdyje dalyvavusios socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės, siekiant neapsunkinti vyresnio amžiaus žmonių dėl kasmetinio dalyvavimo konkursuose, svarstoma galimybė rengti konkursus dėl vyresnio amžiaus žmonėms atstovaujančių NVO veiklos projektų finansavimo dvejus metus.

Be to, ministrė pabrėžė, kad labai svarbu, jog nevyriausybinės organizacijos lėšas gautų kuo anksčiau ir galėtų panaudoti kuo efektyviau.

BIC

Tam yra patobulintos projektų administravimo taisyklės. Pagal naująsias taisykles Vyresnio amžiaus žmonėms atstovaujančių nevyriausybinių organizacijų veiklos rėmimo projektų konkursas turės būti skelbiamas ne vėliau kaip iki einamųjų metų gruodžio 31 dienos.

Posėdyje taip pat dalyvavo Sveikatos apsaugos ministerijos, Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos, Lietuvos banko atstovai.

Lietuvos pensininkų reikalų taryba, veikianti prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, yra visuomeniniais pagrindais dirbanti kolegiali organizacija, skirta užtikrinti veiksmingą valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų ir vyresniojo amžiaus žmonių – pagyvenusių ir pensininkų – interesams atstovaujančių nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimą.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.