Apdovanoti gabieji Panevėžio miesto moksleiviai

Apdovanoti gabieji Panevėžio miesto moksleiviai

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Šiandien J. Balčikonio gimnazijoje pagerbti ir apdovanoti miesto bendrojo ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų 2017–2018 mokslo metų tarptautinių ir respublikinių dalykinių olimpiadų ir konkursų prizininkai, meninės krypties konkursų ir festivalių prizininkai ir laureatai. Jiems įteiktos Savivaldybės atminimo dovanos.

Gabiausiųjų gretose trys J. Balčikonio gimnazistai: Simonas Melaika (mokyt. Jolanta Jurevičiūtė, Virginija Ivanauskaitė, Vaidilutė Nausėdienė), Tauras Bukelis (mokyt. Romualda Samienė) ir  Augenis Vadluga (mokyt. Violeta Devindonienė).

„Šaltinio“ progimnazijos mokinys Augustinas Jarockis (mokyt. Auksuolė Urbonienė, Rasa Andrikonienė ir Gitana Jasaitienė), Vytauto Mikalausko menų gimnazijos mokinė Deina Janeliūnaitė (mokyt. Vydmantas Mačiulis), Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokinės Rusnė Šipelytė (mokyt. Audronė Survilienė, Irena Savickienė), ir Justina Cicilionytė, Viltė Zaveckaitė, Viktorija Matulevičiūtė bei Faustas Butnoris (mokyt. Janina Bardauskienė).

BIC

Muzikos mokyklos auklėtiniai Domas Gintautas (mokyt. Gražina Beleckienė), Dovydas Levickis (mokyt. Kornelija Petkutė), Jokūbas Kaselis (mokyt. Darius Kaselis) ir Roberta Kalkytė (mokyt. Dalia Matulienė).

„Vilties“ progimnazijos mokinė Sofija Smetanina (mokyt. Irina Gustienė, Dailės mokyklos mokinės Ugnė Žičkutė (mokyt. Jolanta Rudokienė), Vanesa Juškaitė (mokyt. Jolanta Rudokienė) ir Simona Vėtaitė (mokyt. Diana Rudokienė).

AIK

KTU

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.