0.5 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 2 vasario, 2023

Antra pergalė paeiliui: Lietuvos moterų rinktinė atrankoje į Europos čempionatą įveikė suomes

AutoriusJP, LRT.LTFotoFIBA

Atrankoje į 2023 m. Europos čempionatą Lietuvos moterų rinktinė B grupėje pasiekė antrą pergalę paeiliui.

Lietuvos rinktinė suomes įveikė rezultatu 65:56 (20:9, 14:12, 14:18, 17:17). Priminsime, kad šią savaitę lietuvės įveikė ir Ukrainos rinktinę.

Lietuvės puikiai pradėjo rungtynes ir jau po pirmojo kėlinio turėjo 11 taškų persvarą, o ją šiek tiek padidino prieš ilgąją pertrauką.

Tiesa, po pertraukos grįžusios suomės kibo lietuvėms į atlapus ir mėgino ženkliai mažinti deficitą, tačiau vėl koncentraciją atgavusios lietuvės visgi neleido pabėgti varžovėms ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 9 taškais (48:39).

Nors varžovės rimtai mėgino pavyti Lietuvos rinktinę, bet mūsiškės atlaikė spaudimą ketvirtajame kėlinyje ir pasiekė pergalę.

Tai buvo jau trečioji Lietuvos rinktinės pergale atrankoje, lietuvės yra patyrusios vieną pralaimėjimą. Suomės yra patyrusios 4 pralaimėjimus ir neiškovojo nei vienos pergalės.

Geriausiai Lietuvos rinktinėje pasirodė Giedrė Labuckienė, kuri pelnė 16 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir surinko 24 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai žaidė 24 taškus pridėjusi Kamilė Nacickaitė, kuri taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Suomijos rinktinėje išsiskyrė 19 taškų pelniusi ir 9 kamuolius atkovojusi Awak Kuier.

Priminsime, kad į Europos čempionatą pateks grupių nugalėtojos ir keturios geriausios antrąsias vietas užėmusios ekipos.

Lietuva: K. Nacickaitė 24, G. Labuckienė 16, J. Jocytė 9, G. Pteronytė 6.

Suomija: A. Kuier 19, E. Aarnisalo 18, A. Pounds ir H. Sandvik po 4.

Dramą dvikovos pabaigoje išgyvenęs „7bet-Lietkabelis“ iš Rumunijos parsiveža pergalę

Triuškinančio pranašumo vos neiššvaistę uteniškiai dramatiškai sugrįžo į pergalių kelią