Antrą kartą šį sezoną įveikti „Barons“ krepšininkai

JP / KK "Lietkabelis" nuotr.

Pergalę Baltijos krepšinio lygoje („Triobet“ BBL) iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (8/1) klubas, kuris išvykoje 77:70 (20:18, 15:17, 20:16, 22:19) antrą kartą pranoko Rygos „Barons“ (1/7) ekipą. Panevėžiečiai A grupėje yra pirmoje vietoje.

Susitikimo pradžia buvo sėkmingesnė „Lietkabeliui“, kuris prabėgus 2 minutėms pirmavo 6:0. Čia pat „Barons“ atsakė spurtu 11:2 ir jau buvo priekyje – 11:8. Panevėžiečiams vėl pavyko perimti pirmaujančios komandos vaidmenį, bet toli atitrūkti svečiai nespėjo – 20:18 po pirmųjų dešimties žaidimo minučių.

Po Simo Buterlevičiaus tritaškio antrojo ketvirčio starte „Lietkabelis“ vėl truktelėjo į priekį (23:18), bet latviai greitai atstatė pusiausvyrą – 27:27. „Barons“ legionieriai rinko taškus – 33:29. Kazio Maksvyčio auklėtiniai niekur varžovams pabėgti neleido, o Jermaine‘as Love‘as paskutinę sekundę pataikė tritaškį ir įpusėjus mačui rezultatas buvo lygus – 35:35.

BIC

Po ilgosios pertraukos toliau vyko kova taškas į tašką ir likus rungtyniauti pusketvirtos minutės vis dar buvo lygus (47:47), tačiau tuomet „Lietkabelis“ spurtavo 6:0 bei atitrūko – 53:47. Iki kėlinio pabaigos „Barons“ sugebėjo kiek sumažinti atsilikimą – 51:55.

Ketvirtajame kėlinyje prabėgus 2 minutėms svečiai pirmavo 60:55, tačiau 5 taškus be atsako pelnę šeimininkai pasivijo oponentus – 60:60. Miljano Pavkovičiaus pastangų dėka „Lietkabelis“ 38-ąją minutę sugebėjo įgyti 5 taškų persvarą – 67:62. Likus žaisti pusantros minutės „Barons“ priartėjo (67:69), tačiau Valdo Vasyliaus bei J.Love‘o taškai leido svečiams lengviau atsikvėpti (75:67), o Rygos ekipa per likusias 25 sekundes nieko pakeisti nespėjo.

„Barons“: C. Colimonas 32 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), J. Calliste‘as 13, A. Ausejas 7.

„Lietkabelis“: V. Vasylius 16 (6 atk. kam.), M. Pavkovičius 14 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), J. Love‘as 11 (5 atk. kam., 4 per. Kam.), S. Buterlevičius 7.