17.9 C
Panevėžys
Pirmadienis, 15 rugpjūčio, 2022

Antrą kartą per dieną Lietuvos rekordą pagerinusi R. Meilutytė iškovojo auksą Lietuvos čempionate

AutoriusJP, LRT.LTFotoltu swimming
R. Meilutytė.

Klaipėdoje vyksta paskutiniai Lietuvos atviro plaukimo čempionato (25 m baseine) startai, kuriuose vėl žibėjo Rūta Meilutytė.

R. Meilutytė paskutinį kartą šiame čempionate startuos 50 m plaukimo laisvu stiliumi finale.

R. Meilutytė finale finišavo per 24,32 sek. ir antrą kartą per dieną pagerino Lietuvos rekordą.

Vakarinių plaukimų metu R. Meilutytė sulaukė kiek didesnės konkurencijos, bet iškovojo aukso medalį.

Antroje vietoje šioje rungtyje finišavo Smiltė Plytnikaitė (24,97 sek.), kuri pagerino Lietuvos merginų iki 15 metų rekordą.

Priminsime, kad rytinių plaukimų metu olimpinė čempionė pirmą kartą pagerino Lietuvos rekordą (finišavo per 24,64 sek.).Θ

Iki antrojo medalio pritrūko: plaukikas A. Šidlauskas Europos čempionate užėmė penktąją vietą

Europos plaukimo čempionato pusfinalyje – K. Teterevkovos paraiška į medalį

Galingai finišavęs D. Rapšys prasibrovė į 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finalą