Andrius Rimiškis nori būti deputatas

Andrius Rimiškis nori būti deputatas

0

Prie savivaldos rinkimų starto linijos rikiuojasi ne tik politikieriai, bet ir Lietuvos garsenybės. Vienas užsimaniusiųjų tapti deputatu – dainininkas iš LNK „Kelio į žvaigždes“, Jūžintų dievas Andrius Rimiškis.

„Pats esu augęs mažame miestelyje, man rajono problemos artimesnės. Juo labiau, kad 10 metų važinėju per rajonus ir tikrai matau jų problemas“, – šio trečiadienio vakarą 19.30 val. LNK infošou KK2 tvirtins Andrius Rimiškis.

Būt tik geru žmogumi politikoje nepakanka. KK2 žurnalistai jam surengė egzaminą aktualiausiais klausimais.

BIC

Reikia išmanyti, kaip kelti Lietuvos ir rajono ekonomiką, kurti darbo vietas. Ar Rimiškis žino, kaip į Klaipėdos rajoną pritraukti investicijas?

„Mane domina kultūros, sporto ir švietimo komitetas – turiu tos kultūrinės patirties, jokiais būdais į didžiąją politiką neisiu“, – teisinasi Rimiškis.

Jeigu jau Rimiškis taip giriasi, kad labai išmano kultūrą, tai kaip tuomet mažins rajono žmonių girtuoklystes ir didins užimtumą? Gal dainuodamas „Mes vyrai“?

O kodėl kyla kainos? Kas čia kaltas? „Čia daug problemų yra, eksportas, importas, su Rusija dar bėdos. Konkrečiai nieko neįvardysiu, čia tikri specialistai apie tai turi kalbėti“, – atsako Rimiškis.

Bet juk Rimiškis turi išmanyt ekonomikoj – juk vyras pats buvo verslininkas. Prieš visą Lietuvą gyrėsi, kaip stato gyvenamuosius kvartalus Klaipėdoje. Mokėjo tuos PVM ir gyventojų pajamų mokesčius. Ar nieko nesusigaudė ir nieko nemokėjo?

Andrius prieš keletą metų buvo gyrėsi, kaip pyška jo daugiabučių verslas. Tik va – netrukus atėjo krizė ir Rimiškis neteko ne tik žemių, daugiabučių kvartalo, bet ir savo buto. Visą turtą areštavo antstoliai.

Vėliau Rimiškis gyrėsi, kad moka gerai vairuot ir raižė su savo BMW. Tačiau mašiną Andrius raižė neilgai. Važiuojat iš Šiaulių į Kuršėnus, vyrą sustabdė policija ir liepė papūst į triūbelę. Ir Andriukas pritriūbijo 1,89 promilės! Teisėjai už šią muziką skyrė dviejų su puse tūkstančio litų baudą ir dviem su puse metų atėmė vairuotojo pažymėjimą.

Tai kaip Rimiškis važinės po rajoną jei taps Klaipėdos rajono meru? Kaip spręs žmonių problemas be vairuotojo pažymėjimo? Kulniuos pėsčias?

„Negalvoju apie merus, nes tikrai reikia turėti didelį bagažą žinių ir patirties, tai šioje vietoje kol kas neturiu“, – teisinasi vyras.

Tai kas, kad Andrius šiandien nieko neturi. Tik skolas bankams. Bet užtat turi neužstatytą žmoną, gražuolę šokėją Vaidą, kurią pamatė ir pamilo LNK realybės šou „Kelias į žvaigždes“.

Tas pačias dainas Rimiškis traukia ir dabar. O ką daryt? Daryt tai, kas geriausiai sekasi. O koncertai – juk geriausia rinkiminė reklama. Tačiau Jūžintų dievaitis dievagojasi, kad koncertuodamas rinkiminių kalbų nevaro.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.