Akcijos metu – 27 neblaivūs vairuotojai ir 22 neblaivūs dviračių vairuotojai

Akcijos metu – 27 neblaivūs vairuotojai ir 22 neblaivūs dviračių vairuotojai

0

Policijos pareigūnai visoje šalyje surengė reidus, kurių metu tikrino transporto priemonių vairuotojų blaivumą. Tai šiemet antroji tokia respublikinė policinė prevencinė priemonė, kai vairuotojų blaivumas tikrintas pirmadienį. Pirmoji buvo organizuota vasario 23-iąją: jos metu išaiškintas 31 neblaivus vairuotojas, 25 neblaivūs dviračių vairuotojai, 3 neblaivūs vadeliotojai.

Šį kartą per dieną policijos pareigūnai patikrino 2 838 vairuotojų blaivumą. Išaiškinti 27 neblaivūs vairuotojai. Lengvas girtumo laipsnis nustatytas 15 vairuotojų, tarp jų 2 pradedantieji vairuotojai, vidutinis – 9 vairuotojams ir 3 – sunkus girtumas. T. y. šios prevencinės priemonės metu 1 procentas patikrintų vairuotojų buvo neblaivūs. Išaiškinta ir 17 vairuotojų, kurie buvo vartoję alkoholio, bet tikrinimo metu alkoholio koncentracija neviršijo leistinos normos.

Daugiausia neblaivių vairuotojų – po 5 išaiškinta Vilniaus, Panevėžio ir Tauragės apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų prižiūrimose teritorijose. Sunkiai apgirtę vairuotojai įkliuvo Kretingos ir Utenos rajonų bei Pagėgių savivaldybės policijos pareigūnams. Neblaivių dviračių vairuotojų daugiausia – 5 išaiškinti Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje, Panevėžio – 4, po 3 – Klaipėdos ir Marijampolės.

BIC

Šiais metais policijos pareigūnai jau išaiškino 3 338 neblaivius transporto priemonių vairuotojus, iš jų – 1 128 neblaivūs dviračių vairuotojai, 22 vadeliotojai, 6 mopedų ir 1 neblaivus keturračio vairuotojas.

Policija atkreipia dėmesį, kad masiniai transporto priemonių vairuotojų blaivumo patikrinimai bus vykdomi dar ne kartą.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.