Akcija „Baltasis badas“

Akcija „Baltasis badas“

Balta žiema, spindinčios nuo šerkšno eglės, sniego pusnys vaikams suteikia daug džiaugsmingų akimirkų. Deja, žiemos dovanų visai nelaukia paukšteliai ir žvėreliai.

Todėl Miežiškių pagrindinės mokyklos JMB būrelio „Eiguliukai“ nariai, skelbdami gerumo akciją „Baltasis badas“ nusprendė padėti miško gyventojams. Mokiniai su gėrybėmis išsiruošė į Raguvos girininkijos miškus.

Ten būrelio narius pasitiko girininkas Kęstutis Žilinskas, girininko pavaduotojas Gediminas Garšva, bei eiguliai Vidmantas Kavaliauskas ir Artūras Rusilas. Mokiniai džiugiai vaikštinėjo po mišką, ieškodami tinkamos vietos daržovėms. Išslapstė savo dovanas visur: kas paliko morką po egle, kas – obuolį užmovė ant sausos šakos, kas – papuošė medelius morkomis.

BIC

Palikę dovanas žvėreliams neskubėjo į namus: jie bandė atpažinti žvėrelių pėdas, klausėsi girininko papasakojimo apie miško medžius, jų įvairovę, bandė nustatyti medžių aukštį. Prie laužo kepdami dešreles diskutavome kas pirmieji pasivaišins mūsų atvežtomis gėrybėmis – zuikiai ar stirnos?

Grįžo mokiniai iš miško laimingi, pailsėję, raudonais skruostais, patenkinti išvyka ir džiaugėsi, kad padėjo žvėreliams lengviau ištverti šį sunkų metą.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.