Aiškėja daugiau detalių apie merginą bute įkalinusį vyrą: jis teistas už išprievartavimą

Aiškėja daugiau detalių apie merginą bute įkalinusį vyrą: jis teistas už išprievartavimą

Jurgita KASPERAVIČIŪTĖ (TV3.LT) / Luko VARANAUSKO, TV3 nuotr.

Jaunos moters įkalinimo Panevėžyje dramos atomazga. Į teismą penktadienį atvestas antrankiais surakintas 36 metų skriaudikas mažiausiai 20 parų lieka tupėti už grotų. Aiškėja, kad įtariamąjį slegia sunkios gyvenimo praeities nuodėmės. Užsienyje jis teistas už išprievartavimą.

Į teismą surakintas antrankiais atvežtas 36 metų panevėžietis, prieš kelias paras ant kojų sukėlęs policiją, nuo filmuojančių kamerų slėpėsi po striukės gobtuvu.

BIC

Vyras sulaikytas po to, kai savo bute, Danutės gatvėje, kelias dienas laikė sumuštą bei apsvaigintą jauną moterį iš Biržų rajono.

Merginos kalinimu įtariamą panevėžietį prokuratūra prašė suimti trims mėnesiams, tačiau teismas skyrė 20 parų.

„Įtariamajam pareikšti įtarimai dėl neteisėto laisvės atėmimo – tai pirminis įtarimas, kuris gali keistis. Priklausomai nuo ekspertų išvadų, nuo nukentėjusios, įtariamojo“, – sako prokuratūros atstovė Rasa Stundžienė.

Nors teismo koridoriais vedžiojamas vyras nepratarė nė žodžio, valstybės paskirta advokatė trumpai pridūrė, kad įtariamasis jokios savo kaltės nemato.

„Jis nepadarė jokios nusikalstamos veikos“, – teigia advokatė Lidija Blinkevičienė.

Tačiau pareigūnai mano kitaip, nes buvo paskelbta moters paieška. 24 metų merginos artimieji iš Biržų rajono pasigedo antradienį, kai, mamos žiniomis, dukra pavakare savo automobiliu išvyko trumpam susitikti su buvusio sugyventinio broliu ir jo draugu.

Tačiau mažametį sūnų su tėvais auginanti moteris negrįžo namo ir neatsiliepė telefonu. Kitą dieną moteris sužalota galva ir apsvaigusi buvo rasta vyro bute Panevėžyje. Ar pati kažką vartojo, ar buvo apsvaiginta, kol kas pareigūnai neatskleidžia.

Dar nėra ekspertų išvadų. Dėl sunkios būklės išvaduotą merginą teko paguldyti į ligoninę.

„Tiesiog nėra šiuo metu duomenų. Kažką konkretizuoti ir plėstis kol kas negalim. Dar bus atliekamos ekspertizės“, – pasakoja R. Stundžienė. „Kaip ir jaunimas – išgėrinėjo alkoholį“, – kalbėjo L. Blinkevičienė.

Suimto panevėžiečio kaimynai buto šeimininką apibūdino kaip itin aršų. Šie pasakojo, kad yra užpuolęs ir sumušęs moterį. Vyriškis žinomas ir teisėsaugai.

Lietuvoje buvo teistas už narkotikų laikymą ir dokumentų klastojimą, o užsienyje kalėjo už kur kas sunkesnį nusikaltimą – išprievartavimą.

Šiame name esančiame bute buvo laikoma apsvaiginta ir sumušta dingusi mergina

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.