AB „Panevėžio energija“ informuoja

AB „Panevėžio energija“ informuoja

Naudotis bendrovės klientų savitarnos portalo paslaugomis gali visi AB „Panevėžio energija“ vartotojai, gaunantys sąskaitas už šilumą.

Vartotojų patogumui – klientų savitarnos portalas

Sąskaitos portale pateikiamos greičiau nei paštu, be to portale galima palyginti kelių mėnesių sąskaitas, galima deklaruoti skaitiklių rodmenis, matyti rodmenų deklaravimo istoriją. Naudojimasis klientų savitarnos portalu turi ir daugiau privalumų. Prisijungti prie Klientų savitarnos portalo galima internete, adresu https://siluma.pe.lt arba nuorodą į klientų savitarnos portalą galima rasti ir bendrovės interneto svetainėje www.pe.lt.

BIC

Sąskaita elektroniniu paštu

Sąskaitas už šilumą ir karštą vandenį galima gauti ir elektroniniu paštu. Vartotojui (gyventojui ar juridiniam asmeniui) reikia el. pašto adresu bendrove@pe.lt atsiųsti prašymą arba paskambinti tel. 8-45-501050, arba atvykti į AB „Panevėžio energija“ Zarasų ŠTR susitarti dėl sąskaitų siuntimo būdo. Prašyme dėl sąskaitų gavimo elektroniniu paštu reikia nurodyti adresą, vardą ir pavardę ar įmonės pavadinimą, mokėtojo kodą ir elektroninio pašto adresą, kuriuo pageidaujama gauti sąskaitas.

Apskaitos prietaisų rodmenų suderinimo aktas

Rekomenduotina gyventojams, įsigyjant būstą su būsto pardavėju pasirašyti visų būste įrengtų apskaitos prietaisų rodmenų suderinimo aktą, surašytą būsto pirkimo datai. Tai padės išvengti nesutarimų dėl apmokėjimų už šilumą ir kt.

Akto pvz. galima rasti http://www.pe.lt/lt/main/info/contractinfo.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.