A. Skardžius išvengė atsiprašymo Seimo salėje už sušaudytą taikinį

A. Skardžius išvengė atsiprašymo Seimo salėje už sušaudytą taikinį

Milena ANDRUKAITYTĖ (BNS) / DELFI nuotr.

A. Skardžius.

Socialdarbietis Artūras Skardžius išvengė atsiprašymo Seimo salėje už parlamento salėje demonstruojamą sušaudytą taikinį su užrašu „Gabrielius“.

Seimo Etikos ir procedūrų komisija trečiadienį nusprendė nepradėti tyrimo šiuo klausimu, bet paskelbti poziciją, kad neigiamai vertina A. Skardžiaus elgesį.

Konservatorius Antanas Matulas siūlė, kad A. Skardžius už savo elgesį atsiprašytų Seimo salėje, tačiau tam nepritarta. Už viešą atsiprašymą balsavo trys komisijos nariai, penki buvo prieš, vienas susilaikė.

BIC

„Prieš“ balsavę komisijos nariai argumentavo, kad yra gauti visų trijų istorijoje figūravusių Seimo narių raštiški atsiprašymai, todėl pakartotinio nebereikia.

Į komisiją su prašymu įvertinti A. Skardžiaus elgesį kreipėsi Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Anot V. Pranckiečio, toks A. Skardžiaus elgesys sukėlė neigiamą visuomenės reakciją ir metė šešėlį visam Seimui.

Sausio 11 dieną socialdarbietis į Seimo salę atsinešė šaudyklose naudojamą kulkų suvarpytą taikinį su užrašu „Gabrielius“ ir įteikė kaip dovaną Seimo narei Agnei Širinskienei. Minėtą „dovaną“ jis parodė ir kitiems Seimo nariams, tarp jų – ir Seimo narei Rimai Baškienei.

R. Baškienė jau kitą dieną atsiprašė dėl tokio kolegų elgesio ir išplatino pranešimą, kad gailisi apžiūrinėjusi plakatą bei linkėjo kolegoms „pagyti nuo pykčio“.

A. Skardžiaus atsiprašymą išplatino Lietuvos socialdemokratų darbo partija savo feisbuko paskyroje.

„Apgailestauju, jeigu mano atsineštas į Seimą plakatas – taikinys, kuriame nebuvo konkretaus asmens nuotraukos, kaip bandoma viešojoje erdvėje įteigti, ką nors įžeidė. Su kolege pasijuokėme, kad tai galėtų būti kažkam politinė reklama. Tai tebuvo tikras šaudyklose naudojamas taikinys, kuriame pavaizduota figūra, į jus nukreiptu ginklu“, – rašoma įraše.

„Bet turbūt viešojoje erdvėje nebūtų tokio pasipiktinimo iš opozicijos, jei vietoje užrašo „Gabrielius“ ten būtų užrašas „Artūras“, – įraše pridūrė A. Skardžius.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.