AutoriusLRYTAS.LTFotoSTOP KADRAS
A lygoje – konfliktas tarp dviejų „Panevėžio“ žaidėjų: gynėjus išskyrė komandos draugai ir teisėjas.

Trečiadienį Panevėžyje vykusios A lygos rungtynės tarp vietos „Panevėžio“ ir Vilniaus „Žalgirio“ ekipų baigėsi lygiosiomis 1:1, o mačo metu netrūko emocijų.

Pirmajame kėlinyje tarp dviejų „Panevėžio“ žaidėjų kilo konfliktas – gynėjai Matheusas Bissi ir Justinas Januševskis po žalgiriečių atakos apsistumdė tarpusavyje, o vėliau susirėmė galvomis.

Įkaitusius futbolininkus ramino jų komandos draugai bei dvikovos arbitras, kuris abu peštukus nubaudė geltonomis kortelėmis.

Ilgosios pertraukos metu nusiraminę „Panevėžio“ futbolininkai apsikeitė įvarčiais su Vilniaus „Žalgiriu“ ir užbaigė dvikovą lygiosiomis 1:1. Po 24-ojo sezono mačo Vilniaus klubas yra surinkęs 52 taškus, dviem rungtynėmis daugiau sužaidęs „Panevėžys“ – su 49 taškais.

Rungtynėse tarp „Žalgirio“ ir „Panevėžio“ komandų rytoj paaiškės LFF taurės laimėtojas

Prieš LFF taurės finalą – „Žalgirio“ noras atsigriebti ir „Panevėžio“ viltys dėl geros žolės Šiauliuose