A. Lipniūno progimnazijos pradinukai dalyvaus projekte finansiniam raštingumui stiprinti

A. Lipniūno progimnazijos pradinukai dalyvaus projekte finansiniam raštingumui stiprinti

JP / JP nuotr.

A. Lipniūno progimnazija.

Alfonso Lipniūno progimnazija teikė paraišką ir buvo atrinkta dalyvauti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei „Lietuvos Junior Achievement“ inicijuotame pilotiniame projekte, finansiniam mokinių raštingumui stiprinti. Pilotinio projekto atranka pasižymėjo dideliu mokyklų aktyvumu – atrankoje dalyvavo net 64 mokyklos iš visos Lietuvos, atrinkta 10 mokyklų.

Projektas prasidės šių metų rugsėjo 1 d. Jo metu bus išbandoma „Junior Achievement“ adaptuota ir finansiniam raštingumui stiprinti skirta programa „Mano bendruomenė“. Programa truks metus. Mokyklos komanda dalyvaus mokymuose, kituose renginiuose apie finansinį raštingumą, su socialiniais partneriais ir vietos bendruomene inicijuos konkursą mokykloje „Mano bendruomenės modelio sukūrimas“. Projektą užbaigs finansinio raštingumo mugė.

Kadangi sulaukta didelio susidomėjimo ir aktyvumo, mokykloms, nepatekusioms į šį projektą, „Lietuvos Junior Achievement“ pateiks specialų pasiūlymą: mokyklų komandoms rugsėjo mėnesį bus surengti vienos dienos mokymai, pateiktas metodinės medžiagos komplektas

BIC

Ekonomikos, kaip atskiro, privalomo dalyko, mokoma 9 arba 10 klasėje, baigiamosiose klasėse mokiniai gali pasirinkti tokį modulį. Tačiau integruotas finansinis ugdymas aprėpia visas klases, pradedant jau nuo priešmokyklinių grupių.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.