A. Lipniūno progimnazijoje vyko Amatų-karjeros diena

A. Lipniūno progimnazijoje vyko Amatų-karjeros diena

Dainora RAUDIENĖ, Vaida IMBRASIENĖ / Organizatorių nuotr.

Panevėžio A. Lipniūno progimnazijoje vyko Amatų-karjeros diena, kurią organizavo Ugdymo karjerai darbo grupė. 1-8 klasių mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose, kurių pagrindinis tikslas buvo padėti mokiniams pagilinti žinias apie būsimą profesinį gyvenimą, taip pat ugdyti verslumo įgūdžius, dalyvaujant Kaziuko mugėje.

Ji progimnazijoje šurmuliavo nuo pat ryto. Prekiauti buvo pasiruošę net 74 progimnazijos bendruomenės nariai – mokiniai ir jų tėveliai. Kaziuko mugėje gera nuotaika visus užkrėtė mokytojos Nijolės Misevičienės suburtas liaudiškos muzikos ansamblis.

Skambant linksmai liaudiškai muzikai, šurmuliavo Kaziuko mugė, kurioje buvo galima įsigyti tulpių, pyragų, keksiukų, inkilų, medžio ir molio gaminių, rankinių, riešinių, įvairių mielų rankų darbo smulkmenų, papuošalų ir t.t.

BIC

Po mugės 5-8 klasių mokiniai darė savęs pažinimo testus, aiškinosi, kokios profesijos jiems tiktų pagal dabartinius gebėjimus, įgūdžius, su mokytojais aptarė testų rezultatus. Vėliau 5-8 klasių mokiniai vyko į įstaigas susipažinti su profesijomis darbo vietoje.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.