A. Lipniūno progimnazijoje – Kalėdinė dvasia

A. Lipniūno progimnazijoje – Kalėdinė dvasia

Gražina TRYBIENĖ / Organizatorių nuotr.

Alfonso Lipniūno progimnazijos teatras „Elfai“ visą bendruomenę pakvietė į tradicinį susibūrimo, pabuvimo kartu vakarą – kalėdinį gerumo spektaklį „Stebuklo belaukiant“, pastatytą pagal Samuilo Maršako pasaką „Katės namai“.

Progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė, pasveikinusi žibintų Šviesos keliu susirinkusius į aktų salę, padėkojo bendruomenei už susitelkimą, o aktyviausiems jos nariams, rėmėjams įteikė padėkos raštus.

Sveikinimo žodį tarė Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas OFM, Seimo narys Povilas Urbšys bei Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos direktorė Danutė Kriščiūnienė. Svečiai džiaugėsi kalėdine dvasia ir ta gerų darbų viltimi, kuri kiekvieną sustiprina, įkvepia, paskatina.

BIC

Didžioji vakaro intriga – kam šiemet atiteks tradicinės Angelo statulėlės. Už bendruomeniškumą, visuomeninę, labdaringą veiklą, vertybių puoselėjimą Progimnazijos taryba „Angelus 2017“ įteikė progimnazijos mokinei Akvilei Čiūraitei, 8a kl., mokytojui Alminui Raišeliui, mamai Dianai Banienei, personalo darbuotojui Aurimui Makutėnui.

Adventinio bendruomenės vakaro antroji intriga – „Elfų“ teatro spektaklis – nuostabus mokytojų ir mokinių kūrybinis darbas, kuris dovanojo visiems bendruomenės nariams ir svečiams dar vieną kalėdinio laukimo akimirką, meilės, šviesos ir šilumos spinduliais pasibeldusią į kiekvieno širdį kaip Kalėdų dvasia.

Šiemet šventinis Kalėdų spektaklis pasakojo Katės ir jos namų likimo istoriją, kuri šmaikščiais personažų vaidmenimis priminė, kad svarbiausios tiesos yra meilė, gailestingumas, pagalba, mokėjimas dalintis ir pasirūpinti ne tik savo artimu, bet ir tuo nepažįstamuoju ar svetimu, kuris prašo pagalbos, nes juk visa, ką turime, įgyja prasmę tik tada, kai žinome, dėl ko turime.

Pirmokų sušokti paršelių ir gaidžiukų, šokių grupės „Šiuolaikinio šokio ritmu“ ugnelių šokiai paskleidė nuostabių spalvų vaivorykštę ir išliejo tyro džiaugsmo šaltinį, kurio taip pasiilgusios prieš Šv. Kalėdas mūsų širdys. Spektaklio scenos, personažų ištarti žodžiai, mintys mums sako, jog tikrosios dovanos yra kiekvieno iš mūsų širdyje.

Tradicinis šurmulys po spektaklio prie vaišių stalo, šiemet pašventinto vyskupo Lino Vodopjanovo, dar ilgai netilo. Kiekvienas į savo širdį sudėjome visus šio vakaro įspūdžius, šypsenas, gerą žodį, padėkos šilumą ir išsinešėme į namus kaip šventą Kalėdų dvasią.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.