2.7 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 27 vasario, 2025

Panevėžio meras R. Račkauskas: „Šiandien švęskime Laisvę ir Nepriklausomybę!“

AutoriusJP
FotoBNS
R. Račkauskas.

Sveikinu Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga!

Ši diena primena, kad valstybė – tai mes. Visi drauge kurkime vieningą ir šviesią Lietuvą. O šiandien – švęskime Laisvę ir Nepriklausomybę!

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžys didžiuojasi: S. Eidrigevičiaus ir R. Aleknaitės-Bieliauskienės nuopelnai įvertinti valstybės apdovanojimais

JP Redakcija

Jaunimas sostinėje Vasario 16-ąją paminėjo simboline eisena „Lietuvos valstybės keliu“

JP Redakcija

V. Landsbergis geopolitinių iššūkių laikais kviečia būti vieningiems

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads